finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Promowanie idei sieci Dziedzictwa Kulinarnego na obszarze Południowego Mazowsza

O projekcie Aktualności Konkurs kulinarny Zamówienia Materiały do pobrania Kontakt

Zamówienia

Zapytania ofertowe: Opracowanie i wprowadzenie danych do aplikacji mobilnej.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę na Opracowanie i wprowadzenie danych do aplikacji mobilnej na smartfonadotyczące projektu „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza”.

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego opracowania i wprowadzenia danych do aplikacji mobilnej znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza” współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 1

Zapytania ofertowe: Projekt i wykonanie statuetek z grawerytem.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę projektu i wykonaniastatuetek z grawerytem na potrzeby konkursu Na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza dotyczące projektu „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza”.

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego projektu i wykonaniastatuetek z grawerytemznajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza” współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 2

Zapytania ofertowe: Projekt i wykonanie statuetek szklanych z grawerytem.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę projektu i wykonaniastatuetek szklanych z grawerytem na potrzeby konkursu Na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza dotyczące projektu „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza”.

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego projektu i wykonaniastatuetek szklanych z grawerytem znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza” współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 3

Zapytania ofertowe: Realizacja cateringu na seminariumdotyczącym sprzedaży i marketingu produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę na realizację cateringu, na potrzeby organizacji seminariumdotyczącym sprzedaży i marketingu produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza pn. „Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona.” w projekcie „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza”.

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego przygotowania poczęstunku dla uczestników seminarium, znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza” współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ (format:docx, rozmiar: 93KB)

Ogłoszenie: Wybór wykładowcy na seminarium, któredotyczyć będzie sprzedaży i marketingu produktów tradycyjnych i lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza, realizowanym w projekcie: Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza.

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza.” dofinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego – Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje wykładowcy do prowadzenia wykładu w następującym zakresie tematycznym:Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona.

Dokumenty aplikacyjne – ogłoszenie

CV, list motywacyjny wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji, wykaz przeprowadzonych szkoleń, ew. referencje, listy polecające prosimy wysyłać na adres e-mail: promocja@razemdlaradomki.pl wpisując w tytule „Oferta – Wykład Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona.”

Dokumenty można także przesyłać pocztą na adres: Janiszew, ul. Zielona 127 (26-652Zakrzew) „. Dokumenty można przesyłać do dnia 20.11.2017 r. W przypadku przesłania dokumentów drogą pocztową decyduje data rejestracji w Biurze projektu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pobierz OGŁOSZENIE (format:docx, rozmiar: 64KB)

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content