Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en

german

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13965581

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Praca

Praca w Stowarzyszeniu

LGD Razem dla Radomki

Praktyki w Biurze LGD "Razem dla Radomki"

Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" zaprasza na bezpłatne praktyki studenckie na stanowisku pracownik biurowy w projekcie finansowanym ze środków unijnych.

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie z zakresu tematyki związanej z funduszami unijnymi, poznać specyfikę pracy w III sektorze oraz pozyskać cenne doświadczenie przydatne do rozwoju kariery zawodowej, to jest to oferta skierowana dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne zespołu;
  • Pomoc w organizacji konferencji, seminariów, warsztatów;
  • Wyszukiwanie informacji, tworzenie artykułów prasowych, redakcja biuletynów, informacji;
  • Udział w przygotowaniu wniosków związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych;
  • Zapoznanie się z działaniami Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszaru Wiejskich;
  • Wsparcie w budowie wizerunku LGD i promocji obszarów wiejskich terenu gmin należących do LGD "Razem dla Radomki";

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Status studenta;
  • Otwartość na ludzi i nowe rozwiązania;
  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Biegła znajomość komputera, w tym umiejętność pracy w MS Office;
  • Chęć poznania specyfiki pracy projektowej związanej z tematyką funduszy unijnych;

Zapewniamy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy związanej z funduszami unijnymi;
  • Referencje po zakończonym programie praktyk;
  • Zdobycie cennego doświadczenia;

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" jest organizacją pozarządową, współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4-LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, działającą na rzecz rozwoju obszaru gmin: Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Praktyki mają charakter nieodpłatny. Czas trwania praktyk oraz data rozpoczęcia praktyk ustalana jest indywidualnie. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: zarzad@razemdlaradomki.pl, lub dostarczenie osobiście do Biura mieszczącego się w Radomiu, przy ul. Wernera 9/11 w Radomiu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 48 38 58 996.

Oferty stażu (ważne do dnia 28.01.2010 r.)

  1. Referent - Pracownik biurowy
  2. Referent - Sekretariat

Kandydaci składający dokumenty aplikacyjne muszą być zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne.

Prosimy o składanie dokumentów (CV i list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska) na adres: zarzad@razemdlaradomki.pl w temacie maila wpisując informację: Staż w LGD "Razem dla Radomki" lub osobiście w biurze Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w Radomiu, ul. Wernera 9/11 do dnia 28 stycznia 2010 r. do godziny 16:00.

Informacje o wynikach naboru (31.08.2009r.):

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działałania "Razem dla Radomki" informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na niżej wymienione stanowiska zostali wybrani:

  1. Kierownik Biura LGD - Cezary Nowek (zamieszkały: gmina Zakrzew)
  2. Specjalista ds. koordynowania projektów - Dorota Wąsik (zamieszkała - Radom)
  3. Specjalista ds. promocji i projektów miękkich - Arkadiusz Ostrowski (zamieszkały - Radom)
  4. Specjalista ds. organizacji i finansów - Monika Senator - Przychodzień (zamieszkała - gmina Przytyk)

Oferty pracy (ważne do 18.08.2009r.)

Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia do dnia 18.08.2009r. do godz. 14.00 pod adresem: ul. Wernera 9/11, 26 - 600 Radom, w zamkniętej kopercie z napisem Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" - oferta konkursowa.

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera

więcej: Partnerskie Mazowsze LGD

enrd
ksow

więcej: polecane strony

LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka