finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacyjny Stowarzyszenia

Zachęcamy Państwa do lektury Biuletynu Informacyjnego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Celem naszej publikacji jest przekazanie najważniejszych informacji dotyczących działań realizowanych przez Stowarzyszenie, oraz wydarzeń i inicjatyw związanych z rozwojem naszych „Małych Ojczyzn”.

Biuletyn 2024

biuletyn stowarzyszenia

Biuletyn informacyjny  (02/2024)
(format: pdf, rozmiar pliku: 13 MB)

Prezentujemy realizacje „Razem dla Radomki” w zakresie Projektu współpracy pt. „Lokalne Atrakcje Kulinarne” akronim LAK, oraz Projektu współpracy pt. „Ekologicznie Lokalnie” akronim Eko-Lok.
Biuletyn nr 02/2024 on-line pdf

biuletyn stowarzyszenia

Biuletyn informacyjny  (01/2024)
(format: pdf, rozmiar pliku: 10 MB)

Przekazujemy w Państwa ręce Biuletyn podsumowujący zaledwie małą część aktywności Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” w obszarze realizacji zadań publicznych. Aby móc je realizować Stowarzyszenie uczestniczyło w postępowaniach konkursowych dofinansowanych m.in. przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Biuletyn nr 01/2024 on-line pdf

Biuletyn 2023

biuletyn stowarzyszenia

Biuletyn informacyjny  (03/2023)
(format: pdf, rozmiar pliku: 12 MB)

Kultura Lokalnie: Przestrzenie Inspiracji to roczny międzynarodowy projekt współpracy realizowany przez Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” od czerwca 2023 roku w partnerstwie z Stowarzyszeniem „Dziedzictwo i Rozwój”, Stowarzyszeniem „Natura i Kultura”, LGD „Ziemi Mińskiej” oraz przez partnerską Lokalną Grupę Działania z Włoch z regionu Sycylii Gruppo di Azione Locale GAL Etna Sud.

Na jego realizację wszystkie organizacje pozyskały 2 137 443 zł, a budżet LGD „Razem dla Radomki” wynosi 565 525,00 zł. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020″.

Jego realizacja podzielona została na dwa etapy i pierwszy z nich chcemy Państwu zaprezentować w niniejszej publikacji, która zawiera informację o działaniach realizowanych przez Razem dla Radomki w okresie miesięcy od czerwca do grudnia 2023 roku, podczas którego zrealizowaliśmy wiele ciekawy inicjatyw w zakresie aktywizacji kulturalnej, oraz przekazaliśmy 120 000,00 zł dotacji w konkursach na realizację start-upów na inicjatywy kulturalne.

Biuletyn nr 03/2023 on-line pdf

biuletyn stowarzyszenia

Biuletyn informacyjny  (02/2023)
(format: pdf, rozmiar pliku: 4 MB)

Aktywne i skuteczne mazowieckie organizacje pozarządowe. Informacje o projekcie i sukcesy.

Biuletyn nr 02/2023 on-line pdf

biuletyn stowarzyszenia

Biuletyn informacyjny  (01/2023)
(format: pdf, rozmiar pliku: 16 MB)

2022 rok to kolejny rok naszej pracy. Efekty są bardzo pozytywne co zobrazowane zostało osiągniętymi wynikami i mierzalnymi wskaźnikami, za co wszystkim członkom LGD, sympatykom, wolontariuszom serdecznie dziękuję.
Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” nie zwolniła tempa i dzięki zaangażowaniu ciał statutowych stowarzyszenia, beneficjentów projektów, mieszkańców obszaru zrealizowała projekty zewnętrzne, jak i zadania wynikające z Lokalnej Strategii Rozwoju oraz Planu Komunikacji.
Prezentujemy podsumowanie prac prowadzonych w roku 2022 przez Zarząd, Radę, Komisję Rewizyjną, oraz Biuro stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, oraz dane dotyczące wykonania przez LGD wskaźników założonych na lata 2016-2020. Poniżej prezentujemy maleńki fragment naszych działań.

Biuletyn nr 01/2023 on-line, pdf

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content