Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13367174


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Październik 2019Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” jako partner Mazowieckiego Konwentu Animatorów Kultury w piątek zaprosi uczestników tego wydarzenia na wyjazd studyjny połączony z warsztatami pokazującymi dobre praktyki w zakresie animacji kultury na obszarach wiejskich.

pobierzdo góry

W piątek 4.10.2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie o godz. 18:00 odbędzie się koncert SOYKA TRIO w ramach projektu „II Jesienne spotkanie z kulturą”. Stanisław Soyka – wokalista jazzowy i piosenkarz, skrzypek, pianista, gitarzysta i kompozytor, poeta.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wyborze małych inicjatyw – lokalnych start-upów, w ramach których na 9 inicjatyw przekazaliśmy 15 tysięcy złotych wsparcia.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" uprzejmie informuje o wyznaczeniu terminu weryfikacji konsultacji mailowych, które wyznaczone zostały na dzień 08.10.2019 r. na godzinę 10.00.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie serdecznie zapraszają Państwa Redakcję na Kongres Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, które odbędzie się w dniach 10-11 października 2019 roku w Pałacu Domaniowskim (Konary 8, Gmina Wieniawa).

pobierzdo góry

W miesiącu wrześniu ruszył nasz kolejny projekt "Zderzenia Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej", który realizowany jest w 6 miejscowościach (Bierwce - gm. Jedlińsk, Bieniędzice -gm. Wolanów, Skrzyńsko - gm. Przysucha, Marianowice - gm. Zakrzew oraz w Wieniawie, Wrzos - gm. Przytyk).

pobierzdo góry

W ubiegły czwartek, podczas organizowanego przez LGD „Razem dla Radomki” Kongresu Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze wybraliśmy tegorocznych laureatów konkursu na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne z obszaru Południa Mazowsza.

pobierzdo góry

Idea Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego powstała w 1995 roku w szwedzkiej Skanii i na duńskiej wyspie Bornholm. Prowadzi ona działania promujące regionalną żywność oraz tożsamość kulturową.

pobierzdo góry

Już w tym tygodniu 24 października 2019 r. zapraszamy do Mielejowic na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów kulinarnych organizowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” oraz Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Radomka”.

pobierzdo góry

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Kongresu Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze przygotowanej przez program Wieści z Mazowsza.

pobierzdo góry

Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie zaprasza w najbliższy piątek, 25.10.2019 r. na godzinę18.00 na koncert zespołu PLATEU.

pobierzdo góry

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór do Programów Ministra na 2020 rok. Wnioski można składać do 30 listopada.

pobierzdo góry

Za nami posiedzenie Rady oceniającej wnioski złożone przez organizacje pozarządowe i instytucje kultury w ramach projektu grantowego Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” dla których udzielimy wsparcie w kwocie 114 060 zł na zgłoszone inicjatywy.

pobierzdo góry

W ubiegłym tygodniu w Milejowicach (gm. Zakrzew), a we wtorek 29 października w Zbożennie i Dębinie (gm. Przysucha) gościliśmy na zaproszenie lokalnych środowisk i kół gospodyń wiejskich z kolejnymi warsztatami kulinarnymi.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją projektu Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” poszukuje trenerów w zakresie: Podstawy prawne NGO, Kreowanie wizerunku organizacji pozarządowej, Ochrona Danych Osobowych, Warsztaty Pisania wniosków, Wolontariat a wolontariat szkolny.

pobierzdo góry

W związku z realizacją zadania publicznego „Akademia Menadżerów NGO” - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje osoby do prowadzenia mobilnego doradztwa dla organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.