Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14642354


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lipiec 2021W piątek 2 lipca 2021 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem oraz otwarcie wystawy dawnych fotografii ślubnych „Ślubne historie”.

pobierzdo góry

To projekt dofinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w obszarze „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” w wysokości 10 000,00 zł na realizację zadania publicznego pn. Pamiętam jak... Krótka opowieść o lokalnych smakach.

pobierzdo góry

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Arkadiuszem Ostrowskim - Pracownikiem Biura LGD w Radio Radom przypominamy o konkursie Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” na inicjatywy turystyczne i kulturalne. Do rozdania 90 tysięcy złotych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" zaprasza lokalnych liderów, mieszkańców obszaru, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich, grupy nieformalne, do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryką.

pobierzdo góry

Dziś mija termin składania wniosków do konkursu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” w którym przeznaczono 90 tysięcy złotych na wsparcie inicjatyw turystycznych i kulturalnych.

pobierzdo góry

Tydzień temu mieliśmy przyjemność pojawić się na podsumowaniu projektu realizowanego przez "Stowarzyszenie Hania" z Przedszkola Niepubliczne "Hania" z Zakrzewa i podziwiać występu świetnych młodych artystów.

pobierzdo góry

7 lipca rusza nabór wniosków konkursu Mazowsze Lokalnie. W tym roku organizatorzy planują przyznać minimum 160 mikrodotacji w wysokości od 2000 do 6000 złotych. Wartość konkursu to blisko 920 000,00 zł!

pobierzdo góry

Po raz kolejny na zaproszenie Prezydenta Polski przedstawiciele naszego Stowarzyszenia gościli na uroczystej Gali AgroLigi, która odbyła się w piątek – 2 lipca 2021 r. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

pobierzdo góry

Projekt dofinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w obszarze „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego kwotą wsparcia w wysokości 20 000,00 zł.

pobierzdo góry

To projekt dofinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w obszarze „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego” w wysokości 20 000,00 zł.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze produkty regionalne i lokalne obszaru Doliny Radomki.

pobierzdo góry

16 inicjatyw zostało wspartych kwotą 90 000,00 zł przez Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki”, dzięki której realizowane zostaną projekty w zakresie promocji turystyki i działań kulturalnych na terenie powiatu radomskiego i przysuskiego.

pobierzdo góry

Serdeczenie zapraszamy w najbliższy weekend (w sobotę i niedzielę) do Wieniawy na XV Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka. Na tej niezwykłej imprezie zagoszczą kapele i zespoły śpiewacze, które będą rywalizowały o tytuł najlepszych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę w zakresie organizacji spływu kajakowego dla projektu współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Działalność LGD „Razem dla Radomki” w zakresie aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich” poszukuje wykonawców do realizacji filmów.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Razem dla Radomki serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze miody. Celem Konkursu jest propagowanie tradycyjnych miodów, charakterystycznych dla obszaru Lokalnej Grupy Działania Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

W niedzielę 25 lipca w Amfiteatrze w Przysusze odbędą się 61 Dni Kolbergowskie, będące jedną z najważniejszych na mapie naszego województwa imprez promujących dziedzictwo kulturowe i folklor.

pobierzdo góry

Już w piątek w Przysusze na rozpocznie się Superpuchar Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. Wydarzenie to dofinansowane jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”. Wystąpią na nim najlepsze w kraju pary siatkarzy i siatkarek.

pobierzdo góry

Wieniawa po raz kolejny zaprosiła na Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka w Wieniawie. XV edycja festiwalu otrzymała dofinansowanie na realizację przez nasze Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

Zapraszamy w piątek do Wolanowa na kolejne spotkanie z cyklu Kino na leżakach w Wolanowie, organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę w Wolanowie. Tym razem przygotowano coś dla wielbicieli polskiego kina – komedię Juliusza Machulskiego "Kiler".

pobierzdo góry

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie. W tym roku edycja Mazowiecka odbędzie się 31 lipca w Muzeum Wsi Radomskiej w godzinach 8.00 - 16.00.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka