finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

XV edycja Spotkań z Folklorem w Wieniawie za nami.

28.07.2021

Wieniawa po raz kolejny zaprosiła na Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka w Wieniawie. XV edycja festiwalu otrzymała dofinansowanie na realizację przez nasze Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki.

Wydarzenie zorganizowane zostało w dniach 17 i 18 lipca 2021 roku.

Komisja w składzie: Dariusz Motyl – przewodniczący, Agnieszka Zarychta – Wójcicka – członek komisji, Alojzy Klimek – członek komisji po przesłuchaniu: 8 solistów –instrumentalistów, 14 solistów – śpiewaków, 12 zespołów śpiewaczych, 14 kapel podkreśliła duże zainteresowanie festiwalem artystów ludowych oraz ich wysoki poziom artystyczny.

Poniżej publikujemy osoby nagrodzone i wyróżnione w poszczególnych kategoriach.

SOLIŚCI – INSTRUMENTALIŚCI: I MIEJSCE: ZDZISŁAW KWAPIŃSKI z Radomia – skrzypce; II MIEJSCE: MIECZYSŁAW KĘDZIERSKI – harmonia; III MIEJSCE: ANDRZEJ MALIK ze Skrzyńska – harmonia.

SOLIŚCI –ŚPIEWACY: I MIEJSCE: MONIKA WALAS z Korczyna; II MIEJSCE: AGNIESZKA WRÓBEL z Woli Załężnej; III MIEJSCE: EWA BIAŁEK z Jabłonicy.

ZESPOŁY ŚPIEWACZE: I MIEJSCE: Zespół śpiewaczy „Ludwiczanki” z Ludwikowa gm. Jedlińsk, II MIEJSCE: „Zakukała Kukułecka” z Gałek Rusinowskich, III MIEJSCE: Zespół śpiewaczy „Przystalanki” z Przystałowic Małych

KAPELE: I MIEJSCE: Kapela Romana Wojciechowskiego z Tomaszowa Mazowieckiego, II MIEJSCE: Kapela Henryka Gwiazdy z Radomia, III MIEJSCE: Kapela Jeremiego Kowalskiego z Łowicza.

Wsparcie finansowe w kwocie 8 733,00 zł przekazane zostało w ramach start-upów na inicjatywy turystyczne i kulturalne dla projektu współpracy pn. „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020″.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content