dofinansowanie 2024-2027

Wsparcie na wdrażanie i zarządzanie strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRROW.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy na Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka. Wydarzenie współfinansowane przez LGD „Razem dla Radomki”

11.07.2023 | lipiec2023

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka, które odbędą się po raz siedemnasty w Wieniawie i mają na celu upamiętniać twórczość wybitnego muzyka i kompozytora ludowego jakim był Stanisław Stępniak. 
Na wydarzenie zaprasza Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie, Gmina Wieniawa, Wójt Gminy Wieniawa przy współpracy z naszym Stowarzyszeniem LGD Razem dla Radomki
W trakcie imprezy odbędzie się przegląd zespołów śpiewaczych, solistów śpiewaków, solistów i instrumentalistów oraz kapel udowych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.00, a jego podsumowanie i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 17.00, po których nastąpi potańcówka i zabawa przy muzyce ludowej.
Serdecznie zapraszamy!
Wydarzenie współfinansowane jest przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach projekt współpracy „Kultura Lokalnie: Przestrzeń Inspiracji” który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3. „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2025 stowarzyszenie lgd razem dla radomki
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content