finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do konkursu!

19.07.2023 | lipiec2023

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim proponuje corocznie różne konkursy dla konkretnych grup docelowych – orkiestr dętych, liderek wiejskich, sołectw i kół gospodyń wiejskich. 

Do 31 sierpnia 2023 roku (jako końcowa data wpływu zgłoszenia) czekamy tym razem na aktywne KGW, które chcą pochwalić się swoją działalnością i sięgnąć po tytuł Najlepszego KGW 2023 na Mazowszu!

Szykujcie zatem formularze zgłoszeniowe i dokumentację fotograficzną, przygotowujcie przepisy kulinarne produktów tradycyjnych iregionalnych, na bazie których planuje się w latach kolejnych  wydać  kolejne wznowienie książki kucharskiej mazowieckich gospodyń (I wydanie miało miejsce w 2020 r.) lub inne podobnego charakteru wydawnictwo. Przepisy wielu KGW już goszczą na mazowieckich stołach!

Zwycięskie KGW może wzbogacić się nawet o 10.000 zł, ale i pozostali na podium również zostaną nagrodzeni, bowiem dysponujemy łącznym budżetem nagród finansowych 40.000 zł. To może być potężny zastrzyk dla Waszej działalności, ale równie ważne jest przekazanie przez Was dobrych praktyk dla innych, mniej aktywnych KGW!

Zadanie będzie zrealizowane w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014-2020, projekt „Działalność KSOW PROW 2014-2020 – 2023 rok”.

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content