finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Spotkania z kulturą na obszarach wiejskich

Spotkania z kulturą na obszarach wiejskich

Spotkania z Kulturą, to inicjatywa której celem jest organizacja wydarzeń kulturalnych, spotkań z artystami, promocja sztuki w małych miejscowościach na obszarach wiejskich.

Wieczór z Poezją w Bierwcach „Wiosna – Kobieta – Miłość”

W sobotę – 10 marca 2012 r. Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic przygotowali dla mieszkańców wsi Bierwce wieczór poetycki pn. „Wiosna-Kobieta-Milość”, inaugurując tym samym cykl spotkań z kulturą, które odbywać się będą na obszarach wiejskich.

Spotkanie poetyckie „Wiosna-Kobieta-Miłośc”, odbyło się w ramach inicjatywy Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” zatytułowanej Spotkania z Kulturą, której celem jest organizacja wydarzeń kulturalnych, spotkań z artystami, promocja sztuki w małych miejscowościach na obszarach wiejskich. Na pierwszym spotkaniu zaprezentowana została poezja w wykonaniu radomskiej grupy Eliksir, działającej przy Uniwersystecie Trzeciego Wieku Politechniki Radomskiej, która zaprezentowała swój koncert w składzie: Wiesława Didyk, Grazyna Cieślik, Grażyna Górnik, Anna Łęcka, Maria Majkusiak, Andrzej Mędzycki. Muzyka – Robert Grudzień.

O tym jak ważna jest realizacja wydarzeń kulturalnych na obszarach wiejskich świadczyła licznie zgromadzona publiczność, wśród której był również m.in. wójt Gminy Jedlińsk – Wojciech Walczak, oraz Waldemar Sulisz – Przewodniczący Rady Gminy. Wieczór poetycki zatytułowany „Wiosna-Kobieta-Miłość”.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content