finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Smaczek z Doliny Radomki – Naturalny mętny sok jabłkowy

smaczek z doliny radomki

Smaczek z Doliny Radomki
– Pełen witamin i minerałów naturalny mętny sok jabłkowy

Smaczek z Doliny Radomki – Naturalny mętny sok jabłkowy – zdobywca Laura Kulinarnego Marszałka Województwa Mazowieckiego za najlepszy produkt 2013 r.

Pełne witamin i minerałów mętne soki z jabłek mieszanych pochodzą z Własnego Gospodarstwa Sadowniczego oraz z sadów rosnących w Dolinie Radomki, gdzie występuje specyficzny mikroklimat, nadający jabłoniom intensywny smak, aromat i soczystość.

Soki tłoczone są z doskonalej jakości owoców, wytwarzanych zgodnie z Programem Integracji Produkcji, nowoczesnym sposobem przechowywania, co pozwala na wytwarzanie soków najwyższej jakości. Sok wyciskany metodą tłoczenia na zimno, poddawany jest pasteryzacji w temperaturze 80 C.

Smaczek z doliny Radomki – to zdrowie w mętnym soku. Jest skarbnicą witamin, dodatkowo zapewnia orzeźwienie w gorące letnie dni. Soki są w 100% naturalne, nie zawierają konserwantów i barwników. Dzięki błonnikowi, witaminom są eliksirem zdrowia.

 

Z Doliny Radomki

smaczek z doliny radomki

Smaczek wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem. Jest to 100 procentowy sok jabłkowy, bez dodatku wody, cukru czy innych konserwantów. Jest bogatym źródłem witaminy C, błonnika, potasu, fosforu, magnezu i wielu innych środków mineralnych. Obniża poziom cholesterolu we krwi, zapobiega chorobom serca, chroni przed nowotworami.

O zaletach soku świadczy sposób prowadzenia gospodarstwa sadowniczego. Sok powstaje dzięki metodzie tłoczenia na zimno, po czym podlega pasteryzacji w temperaturze 80 stopni. W ten sposób z 7 kilogramów owoców otrzymuje się 5 litrów naturalnego smacznego soku. Wcześniej do jego produkcji wybierane są najwyższej klasy jabłka, które magazynowane są w komorach chłodniczych z kontrolowaną atmosferą. Charakteryzują się bogatym aromatem czy naturalną mętnością, a barwa soku jest zbliżona do barwy owoców. Tłoczony sok jabłkowy przygotowywany jest obecnie z odmian jabłek Gala Must, Gala Royal, Rajka, Ligol, Alwa, Szampin, Jonagold, Mutsu, Fucji, Idared, i Golden.

smaczek z doliny radomki

Kontakt:
Gospodarstwo Sadownicze MB
Komorów 4
26-432 Wieniawa
tel. 48 674-63-31

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content