finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Rozpoczęliśmy szkolenia z zakresu opracowywania grafiki w bezpłatnych programach graficznych i kreowania marki i realizacji działań promocyjnych.

17.11.2022 | listopad2022

Wczoraj w Przytyku LGD Razem dla Radomki rozpoczęło cykl szkoleń, podczas których chcemy przekazać informację w zakresie budowania wizerunków organizacji/instytucji, podejmowania przez nich skutecznych działań promocyjnych. Ważnym elementem warsztatów będzie praktyczne zdobycie umiejętności przygotowania prac graficznych w bezpłatnych programach graficznych.

Spotkania prowadzi dla nas Pani Alicja Gryz-Wasil – Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr”

A już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się o godzinie 15.00 w budynku Centrum Kultury i Biblioteka w Przytyku. Kolejne terminy spotkań ustalone zostały na dni 22 i 30 listopada oraz 1 i 8 grudnia. Zapraszamy też spóźnialskich, którzy chcieliby dołączyć do naszej grupy! Zostały dwa ostatnie miejsca!

Warsztaty realizowane w ramach projektu LGD ,,Razem dla Radomki”, które odbywają się w partnerstwie z Centrum Kultury i Biblioteką w Przytyku. Zadanie publiczne pn. ,,Aktywne Mazowieckie NGOsy. Działania na rzecz aktywizacji, integracji i rozwoju organizacji pozarządowych” dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content