finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Pokaz premierowy filmu filmu edukacyjnego „Ochrona pszczół-zadbajmy o przyrodę razem”. Inicjatywa dofinansowana przez LGD.

21.04.2024 | kwiecien2024

Zapraszamy na premierowy pokaz filmu edukacyjnego „Ochrona pszczół-zadbajmy o przyrodę razem”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 22 kwietnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie przy ul. Parkowej 22, o godzinie 12:00.

Wydarzenie poprowadzi Piotr Piasta, pomysłodawca projektu oraz autor filmu, który zdradzi kulisy jego powstania i wprowadzi w poruszaną tematykę. A o samych pszczołach i niezwykle ważnym zawodzie pszczelarza opowie niezwykła p. Teresa Kapturska, która wraz ze swoim mężem wystąpiła w naszym filmie.

 Spotkamy się w najlepszym z możliwych terminów – w Dniu Ziemi, który jest Światowym Dniem Ziemi i służy promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie na wielu szerokościach geograficznych.

 Widzimy się wkrótce!

Projekt „Ochrona pszczół – zadbajmy o przyrodę razem” został dofinasowany przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach projektu współpracy „Ekologicznie Lokalnie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content