finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze obszaru Doliny Radomki

PAŁAC DOMANIOWSKI
CZŁONEK SIECI DZIEDZICTWA KULINARNEGO.

PAŁAC DOMANIOWSKIPałac Domaniowski to oaza spokoju i komfortu, znajdująca się nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego – największego i najczystszego zbiornika wodnego na południowym Mazowszu. Urokliwe miejsce w samym sercu Polski, gdzie duch bogatej historii przeplata się z nowoczesnością i elegancją.

Restauracja Domaniowska to miejsce wyjątkowe, idealne na rodzinny obiad,spotkanie przy kawie czy kolacje biznesowe. Szef kuchni zachęca do odkrycia odświeżonego menu i zasmakowania polecanych specjałów. Tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością. Wśród propozycji wyróżniony i godny polecenia Krem paprykowo-pomidorowy oparty na pomidorach pelatti i produkcie tradycyjnym Doliny Radomki -„Papryce Przytyckiej”.

Pałac Domaniowski Resort &amp: Conference to doskonałe miejsce tak na wypoczynek z całą rodziną, jak i konferencję lub wyjazd firmowy. Pokoje zostały zaprojektowane tak, by dostarczyć wszystkim Gościom pełnię komfortu i spokoju. Dla Państwa wygody w standardowym wyposażeniu każdego z pokoi jest telewizor LED, WiFi, minibarek, a w łazience m.in.: suszarka do włosów.
Łącznie w ofercie obiekt posiada 14 pokoi: 7 jednoosobowych, 5 dwuosobowych oraz 2 apartamenty.

W pałacowych wnętrzach odnajdą Państwo ukojenie duszy, ciała i zmysłów. W harmonii z naturą, bez codziennego stresu Goście mogą skosztować relaksu ożywiającego ciało i uzdrawiającego zmysły. Piękne ciało, zdrowa cera – a to wszystko dzięki naturze.

Pałac Domaniowski to idealne miejsce do organizacji przyjęć zarówno o charakterze biznesowym, jak i rodzinnym. Przy organizacji przyjęć na większą ilość spotkań Pałac oferuje przestronne i eleganckie sale konferencyjno-bankietowe. Każdą uroczystość przygotowuje się tu indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb Gości. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj’em zadbano o możliwość oprawy muzycznej wesela i każdej imprezy. Na życzenie Gości pracownicy zorganizują także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy. W Pałacu Domaniowskim zorganizują dla Państwa wymarzony jak z bajki ślub w plenerze. Wspaniałą uroczystość weselną z największą dbałością o najmniejszy szczegół, tak byście mogli się Państwo poczuć wyjątkowo w ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Przyjęcie komunijne tak, aby wszyscy goście mogli razem z dzieckiem przeżywać to wielkie wydarzenie. Mając również świadomość tego, że Pierwsza Komunia to święto dla dzieci, w Pałacu czekają na nie rozmaite atrakcje.

Zorganizują tu dla Państwa uroczyste przyjęcia i wykwintne gale nawet dla kilkuset osób. Wykwalifikowana załoga zapewni komfort i profesjonalną obsługę, a przestronne i eleganckie sale są wręcz stworzone do pomieszczenia większej ilości osób.

Kontakt:
Pałac Domaniowski
Konary 8
26-432 Wieniawa
www.palacdomaniowski.pl
e-mail:recepcja@palacdomaniowski.pl
tel. 48 312 11 15; 48 326 00 13
m: +48 884 792 497
Lokalizacja
N: 51° 24?53.47″
E: 20° 50?45.7″


palac domaniowski logo


zupa paprykowa

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content