finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Nie mogliśmy lepiej świętować Dnia Ziemi. Premiera filmu Ochrona Pszczół – zadbajmy o przyrodę razem. Inicjatywa dofinansowana przez LGD „Razem dla Radomki”.

24.04.2024 | kwiecien2024

W poniedziałek uczciliśmy go premierowym pokazem filmu edukacyjnego „Ochrona pszczół – zadbajmy o przyrodę razem”, który odbył się w samo południe w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie. Wydarzenie poprowadził Piotr Piasta, pomysłodawca i autor filmu. Gościem specjalnym pokazu była Pani Teresa Kapturska – bohaterka tego nagrania i lokalna pszczelarka, która zaprosiła nas do, prowadzonego wraz z mężem, gospodarstwa pasiecznego. Historie o pszczołach, które opowiadała, wzbudziły wiele emocji wśród naszych gości i skłoniły do dzielenia się swoimi własnymi opowieściami o tych owadach.

Ogromnie cieszymy się, że na premierę przybyło tak liczne grono – mieszkańcy gminy Wieniawa, panie z Zespołu Folklorystycznego „Wieniawa” oraz wolontariusze i uczniowie wraz z nauczycielkami z miejscowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego.

Na wszystkich gości czekał poczęstunek – pizza od lokalnego restauratora „Przystanku Pizza!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Annie Kwiecień – dyrektor Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie oraz pracownikom za możliwość zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia i ogromne wsparcie podczas jego realizacji.

Projekt „Ochrona pszczół – zadbajmy o przyrodę razem” został dofinasowany przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach projektu współpracy „Ekologicznie Lokalnie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Foto: Piotr Piasta

 Iinformacja: Fundacja Icad

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content