finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

E-kobiety z klasą we Wrzosie. Projekt dofinansowany przez LGD Razem dla Radomki

24.11.2020

W okresie od lipca do października 2020 r. Stowarzyszenie Wrzosowisko z Wrzosu (w gminie Przytyk) realizowało kolejny projekt pn. „E-kobiety z klasą”, który uzyskał wsparcie finansowe przekazane przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach projektu grantowego.

Dzisiejsza kobieta mieszkająca na wsi niczym nie różni się od swojej odpowiedniczki mieszkającej w mieście. Jest zadbana oraz coraz bardziej pewna siebie. Realizując ten projekt, Panie z Wrzosu chciały dać kobietom mieszkającym na wsi pewien zastrzyk wiedzy i umiejętności, jaką dają nowe media i Internet. Dlatego projekt „e-kobiety z klasą” pozwolił im wykorzystać środki medialne do rozwoju osobistego i zwiększenia możliwości kobiet na rynku pracy i aktywności społecznej.

W projekcie przewidziano 45 godzin zajęć – warsztatów komputerowych i fotograficznych, w których udział wzięło 18 osób. Uczestniczki projektu zapoznały się z możliwościami Internetu i mediów społecznościowych jako źródła informacji, reklamy oraz promocji. Podczas warsztatów uczestniczki zapoznały się z technologią dotyczącą tworzenia stron internetowych, bloga oraz obsługi platform społecznościowych. Podczas warsztatów fotograficznych Panie nie tylko nauczyły się wykonywać zdjęcia, ale również dzięki zakupieniu programu graficznego do edycji i obórki zdjęć, przygotowały wystawy fotograficzne. Zorganizowano również piknik integracyjny – tym razem skierowany nie tylko do samych Pań, ale również ich mężów.

Realizacja warsztatów zwiększyła świadomość roli tych kanałów nie tylko w komunikacji towarzyskiej, ale i w biznesowej, w zakresie promocji usług turystycznych, promocji własnych gospodarstw czy produktów lokalnych.

Dofinansowanie na realizację projektu w kwocie 5800,00 zł przekazane zostało przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach projektu grantowego „Rozwój społeczeństwa lokalnego” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content