finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji rozbudowy Piekarni WACYN. Projekt dofinansowany przez LGD Razem dla Radomki.

27.10.2020

W siedzibie Piekarni WACYN przy ulicy Szafirowej 55 w Wacynie, miało miejsce uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w postaci: nadbudowy biura, wybudowania chłodni i garowni (komory do końcowego rozrostu ciasta). Inwestycja otrzymała dofinansowanie dzięki wsparciu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” przekazanego w ramach konkursu dla działania „Rozwój Istniejących Przedsiębiorstw” w ramach unijnych funduszy dla działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość przyznanej pomocy wyniosła 200 000,00 zł. Właścicielami firmy są Ewa Brzezińska i Andrzej Karczewski.

-Piekarnia WACYN powstała w 1990 r. ale posiada już własne tradycje. Od chwili powstania, wygląd firmy bardzo się zmienił. Powstał nowoczesny park maszynowy, który pozwala wdrażać nowe technologie oraz ułatwiać pracę pracownikom, aby stawała się lżejsza i bardziej bezpieczna.

– „Przez te lata opracowaliśmy własne technologie oraz tajniki produkcji, które to sprawiły, że pieczywo z „Wacyna” cieszy się dobrą renomą” powiedziała Ewa Brzezińska – współwłaścicielka Piekarni WACYN. Uczestnicy otwarcia mieli okazję zwiedzić halę produkcyjną, gdzie Pani Ewa Brzezińska i Pan Andrzej Karczewski opowiedzieli o produkcji chleba i jego rodzajach. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Zakrzew – Leszek Margas oraz Pracownicy Biura LGD Razem dla Radomki.

Operacja pn. „Wzrost konkurencyjności piekarni Wacyn na rynku regionalnym” realizowana przez Piekarnię WACYN Ewa Brzezińska Andrzej Karczewski s.c. została dofinansowana przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content