finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Efektywni Młodzi Przedsiębiorcy zostali wybrani!

1.06.2020

Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” wyłoniło laureatów konkursu na aktywnie działających młodych przedsiębiorców na obszarze gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew. Przyznane zostały 4 nagrody główne i 3 wyróżnienia.

Przeprowadzony konkurs miał na celu pokazanie aktywnie działających młodych przedsiębiorców, osób które nie ukończyły 35 roku życia i minimum 1 rok efektywnie i z sukcesami prowadzą działalność gospodarczą na obszarze w/w gmin. W miesiącu czerwcu na naszych stronach internetowych zaprezentujemy szczegółowe informacje o finalistach naszej inicjatywy.

Laureatami konkursu zostali:

Piotr Walczak – Właściciel Firmy Image Produkcja

(Firma z Jedlińska specjalizująca się w produkcji mebli, opakowań reklamowych i systemów wystawienniczych. Działa na terenie całej Polski, Unii Europejskiej, współpracuje również z odległymi krajami jak Republika Południowej Afryki. W produkcji stosują druk UV (który jest jednym z nowocześniejszych rodzajów druku), korzystając jako pierwsi z maszyny tej marki w Polsce (Strona internetowa www.imageprodukcja.pl, www.plywoodstands.com.

Angelika Połczyńska – Właścicielka Firmy F.P.H.U Galeria Konopi

(Nowatorskie rozwiązania w wykorzystaniu konopi włóknistej, przy produkcji kosmetyków i żywności znajdują swoje zastosowanie w rodzinnej firmie z gminy Wieniawa. W tym momencie możemy pochwalić się następującymi produktami: konopne mydła, konopne szampony w kostce, konopne masła i oleje do ciała, konopne peelingi do ciała i twarzy, konopne herbaty i nasiona, konopny olej tłoczony na zimno oraz oleje CBD. Strona internetowa: www.galeriakonopi.pl

Bartłomiej Ślizak –Właściciel firmy PRO-WORKS

(Firma z Wieniawy specjalizująca się w realizacji budowy oczyszczalni ścieków, montażu kanalizacji ciśnieniowej, wprowadzające proekologiczne rozwiązania w realizowanych usługach. Wykonuje również kompleksowe roboty ziemne dla sektora indywidualnego i publicznego)

Damian Firlej – Właściciel Gabinetu Weterynaryjnego w Garnie

(Gabinet weterynaryjny w Garnie od 2018 roku dba o zdrowie i dobrostan zwierzą z terenu regionu radomskiego. Zajmuje się diagnozowaniem, badaniem, rozpoznawaniem oraz zapobieganiem i zwalczaniem chorób zwierząt. Wykonuje także podstawowe badania laboratoryjne i zabiegi chirurgiczne. )

Wyróżnieni zostali:

Monika Kowal Villarroel – Właścicielka firmy Villarroel Kovi Group

(Kovi Group to interaktywna agencja z Mleczkowa, specjalizująca się w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych na systemy IOS, Android i Web. Oprócz aplikacji na telefony i tablety, zajmuje się przygotowaniem obsługi konferencji,eventów. Strona internetowa: www.kovigroup.com)

Paweł Bzducha – Właściciel firmy Instal – Dom.

(Firma z Ślepowronu zajmuje się realizacją wszelkiego rodzaju usług hydraulicznych w tym montażem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, a także magazynowania i zagospodarowania wody deszczowej. W zakres usług oferowanych przez przedsiębiorstwo wchodzą również montaże szamb bezodpływowych w technologii zbiorników z tworzyw sztucznych, oraz ekologiczne oczyszczalnie ścieków, w systemach złóż pasywnych jak również zraszanych i obrotowych. Strona internetowa: https://www.facebook.com/Instal-Dom-1720403141568226/)

Robert Cieślik – Właściciel firmy RRC-Moto

(Przysuska firma zajmująca się sprzedażą wyselekcjonowanych aut. Posiada certyfikaty współpracy z producentami aut.

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe o łącznej wartości 4000,00 zł. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu współpracy pn. „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020″.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content