Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14258373


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

08.01.2020 r.

Podsumowanie szkoleń Akademia NGO w Przysusze.

W miesiącu grudniu 2019 r. Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w partnerstwie z Urzędem Gminy i Miasta Przysucha oraz Domem Kultury w Przysusze zorganizowało dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji kultury oraz dla lokalnych liderów cykl warsztatów przeprowadzonych w ramach projektu „Akademia Menadżerów NGO”.

Celem przeprowadzonych spotkań było podniesienie kompetencji i skuteczności organizacji, instytucji i grup społecznych działających na terenie powiatu przysuskiego. Miały one na celu również zaktywizować uczestników w sposób twórczy, dając im możliwości praktycznej realizacji swoich pomysłów, nakierowania ich na samodzielną realizację inicjatyw i sprawne prowadzenie grup nieformalnych, organizacji pozarządowych.

Pierwsze dwa spotkania z zakresu opracowania dokumentacji (wniosków) o dofinansowanie poprowadził Pan Arkadiusz Ostrowski z Biura LGD „Razem dla Radomki”, przekazując uczestnikom wiedzę w zakresie możliwości sfinansowania ich pomysłów konkursach ogłaszanych przez grantodawców. Wspólnie z uczestnikami przygotował również przykładowy wniosek o dofinansowanie, na podstawie którego organizacje będą aplikować o wsparcie finansowe.

O sposobie kreowania wizerunku i marki organizacji, jej promocji oraz realizacji innowacyjnych projektów opowiedział kolejny gość spotkań – Pan Daniel Prędkopowicz, działający od ponad 20 lat w „ngo-sach” - Dyrektor Fundacji Fundusz Współpracy, Prezes Stowarzyszenia Europa i My – odpowiedzialny za prowadzenie programu FIO Mazowsze Lokalnie czy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Ekonomii Społecznej.

Kolejnym zagadnienie jakim są podstawy prawne funkcjonowania organizacji pozarządowych, zakres zarządzania i administracji w ngo – przedstawiła Pani Kamila Kapciak – pracownik Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu. A ostatnie szkolenie skierowane do uczestników związane było z przedstawieniem zasad ochrony danych osobowych dla organizacji i instytucji – zaprezentowane przez doradcę Panią Katarzynę Sadło.

Cykl warsztatów realizujemy w ramach projektu Akademia Menadżerów NGO – zadania Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Serdecznie dziękujemy za udział w projekcie, a partnerom Gminie i Miastu Przysucha oraz Domowi Kultury w Przysusze za pomoc w organizacji spotkań.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka