NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10955061


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

03.10.2019 r.

Mamy wyniki konkursu na wybór start-upów na edukacyjne inicjatywy lokalne.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wyborze małych inicjatyw – lokalnych start-upów, w ramach których na 9 inicjatyw przekazaliśmy 15 tysięcy złotych wsparcia.

Wsparcie zostało przekazane na realizację małych inicjatyw w zakresie edukacji lokalnej, animacji społeczno-kulturalnej i aktywizacji społecznej mieszkańców. Wsparcie na inicjatywy przyznane zostało w kwotach od 1000,00 zł do 3000,00 zł.

Lista rankingowa wybranych inicjatyw dostępna jest pod adesem http://razemdlaradomki.pl/images/multicel/Lista_rankingowa_start_up_wybrane.docx

Organizacje które otrzymały mniejszą kwotę dofinansowania od Wnioskowanej proszone są o dokonanie aktualizacji składanych budżetów i opisu projektu, wraz z informacją o planowanych do osiągnięcia rezultatach i przesłanie ich mailem do Biura LGD „Razem dla Radomki”.

Konkurs organizowany przez LGD „Razem dla Radomki” dla projektu współpracy pn. "Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

Wsparcie można było uzyskać na rzecz projektów w zakresie edukacji lokalnej, animacji społeczno-kulturalnej, promocji postaw wolontariackich, rozwoju i edukacji aktywnych organizacji, ruchu obywatelskiego oraz integracji mieszkańców, które będą mieć wpływ na rozwój społeczności lokalnej. Realizowane projekty dotyczyć mogą również animacji społecznej, obywatelskiej, kulturalnej, edukacyjnej.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.