Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13353277


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

30.08.2019 r.

Konkurs LGD Razem dla Radomki na wybór Start-Upów na Lokalne Inicjatywy. Wsparcie do 3 000 zł.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” ogłasza konkurs na wybór Start-Upów – Lokalnych Inicjatyw, w którym przyznajemy wsparcie do 3000,00 zł na realizację projektów w zakresie edukacji lokalnej, animacji społeczno-kulturalnej i aktywizacji mieszkańców.

Kwota dostępnych środków w konkursie wynosi 15 000,00 zł. Zaplanowane jest przyznanie wsparcia w wysokości na jeden projekt w kwocie od 1000,00 zł do 3000,00 zł. W ramach konkursu wybrane zostaną maksymalnie 3 inicjatywy w kwocie wsparcia 3000,00 zł. Pozostałe projekty otrzymają wsparcie w kwocie od 2000,00 zł do 1000,00 zł w zależności od zaproponowanego działania w swojej inicjatywie.

Wsparcie można uzyskać na rzecz projektów w zakresie edukacji lokalnej, animacji społeczno-kulturalnej, promocji postaw wolontariackich, rozwoju i edukacji aktywnych organizacji, ruchu obywatelskiego oraz integracji mieszkańców, które będą mieć wpływ na rozwój społeczności lokalnej. Realizowane projekty dotyczyć mogą również animacji społecznej, obywatelskiej, kulturalnej, edukacyjnej.

Termin składania inicjatyw mija w dniu 10.09.2019 r.

Konkurs skierowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających na obszarach miejskich, wiejskich i miejsko-wiejskich, osób indywidualnych – liderów społeczności lokalnych, przedstawicieli grup nieformalnych, klubów wolontariackich, grup inicjatywnych działających w środowisk wiejskim i miejsko-wiejskim. Inicjatywy mogą być realizowane na rzecz mieszkańców z terenu gmin: Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew.

Formularze projektu należy składać na załączonym formularzu w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” mieszczącym się przy ul. Zielonej 127, Janiszew (26-652 Zakrzew) w terminie do dnia 10.09.2019 r., do godziny 16.00. Projekty powinny być realizowane od 23 września 2019 r. do 20 stycznia 2020 r.

Konkurs organizowany przez LGD „Razem dla Radomki” dla projektu współpracy pn. "Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

Formularz wniosku dostępny jest pod adresem http://razemdlaradomki.pl/images/multicel/formularz_startup_multicel.docx

Szczegółowe informacje odnajdą Państwo w regulaminie konkursu dostępnym pod adresem: http://razemdlaradomki.pl/images/multicel/regulamin_startup_multicel.pdf

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.