finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Family Drift w Jedlińsku

27.06.2019

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca w Jedlińsku będzie Jadar Family Drift. To cykliczna impreza motoryzacyjna połączona z akcją charytatywną. Tematem przewodnim jest drift, czyli pokazowa jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu. Główną atrakcją imprezy jest Taxi Drift, czyli przejazd samochodem driftingowym w fotelu pasażera, a uczestnicy będą mogli pomóc malutkiej Idze.

W trakcie imprezy przewidzianych jest wiele atrakcji związanych z motoryzacją. Będzie oczywiście taxi drift – przejazd w fotelu pasażera wyczynowym samochodem driftingowym, ale też pokazy driftu w wykonaniu kierowców z całej Polski, czy nawet pokaz driftu ciężarówkami driftingowymi. Będzie także symulator jazdy motocyklem na jednym kole oraz  pokaz stuntu – wyczynowej jazdy motocyklem na jednym kole. Chętni będą mogli obejrzeć wystawy statyczne samochodów tuningowanych i oraz motocykli. Odważniejsi będą mogli wybrać przelot śmigłowcem i motoparalotnią. Będzie także FLY TAXI czyli przelot helikopterem. Nie zabraknie zbiórki krwi w mobilnym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia. „Jadar Family Drift” ma charakter pikniku rodzinnego, więc na placu będą także stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wesołe miasteczko.

Podczas każdej edycji imprezy przeprowadzana jest na cele charytatywne. Do tej pory udało się zebrać ponad 40 tysięcy złotych, które zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację osób potrzebujących z terenu gminy Jedlińsk. Również tegoroczna impreza będzie miała charakter pomocowy. Zbiórka ma formę rozprowadzania cegiełek, a każdy darczyńca, który wesprze akcję ma możliwość przejechania się podczas imprezy w fotelu pasażera z samochodu driftingowego (tzw. taxi drift).

W tegorocznej edycji Jadar Family Drift będziemy pomagać malutkiej Idze, która ma chore serduszko. Iga ma 3 miesiące. Urodziła się w 36. tygodniu ciąży ze złożoną wadą serca. Niestety wada jest na tyle skomplikowana, że nie można przywrócić prawidłowej anatomii. Leczenie chirurgiczne jest bardzo trudne i wymaga przeprowadzenia co najmniej trzech operacji. Przed Igą jeszcze dwie operacje oraz długie, skomplikowane i kosztowne leczenie. Będzie jej można pomóc świetnie bawiąc się na Jadar Family Drift.

Informacje: Echo Dnia

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content