finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Uczestnicy Szkolnych Klubów Wolontariackich z wizytą na Gali Wolontariatu w Lublinie

5.12.2018

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, a wczoraj „nasi” młodzi Wolontariusze z Publicznych Szkół Podstawowych z Wrzosu i Wieniawy, na zaproszenie Centrum Wolontariatu w Lublinie uczestniczyliśmy w tegorocznej Gali Wolontariatu, odbywającej się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Wyjazd studyjny połączony został z prezentacją dobrych praktyk, tak aby uczestnicy wyjazdu mogli zapoznać się ofertą aktywnej turystyki Miasta Lublin, mogąc zwiedzić nie tylko zabytkową starówkę, ale również jednej z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i w Europie – Kaplicę Trójcy Świętej, oraz Muzeum Lubelskie na Zamku Lubelskim.

Na godzinę 18.00 zaplanowana została uroczysta Gala Wolontariatu z okazji Dnia Wolontariusza, zorganizowana w Centrum Spotkania Kultur przez Centrum Wolontariatu w Lublinie, które na ten wyjątkowy wieczór zaprosiło przedstawicieli LGD „Razem dla Radomki” wraz z uczestnikami projektu – szkolnych klubów wolontariuszy z projektu „Skuteczni Menadżerowie Społeczni”.

Na Gali Wolontariatu poznaliśmy wyróżnionych wolontariuszy oraz laureatów nagrodzonego tytułem Wolontariuszem Roku, który przyznano Wolontariuszom akcji Kotek Marysi, którzy zbierają środki na całkowite wyleczenie nowotworu, rehabilitację dla 2,5 letniej Marysi.

Gala była także okazją do przypomnienia o przyznaniu założycielowi Centrum Wolontariatu w Lublinie – księdzu Mieczysławowi Puzewiczowi Nagrody Województwa Małopolskiego im. św. Jana Pawła II Veritatis Splendor.

Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na 2018 rok.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content