finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Nowa infrastruktura rekreacyjna w Jedlińsku sfinansowana z grantu LGD Razem dla Radomki

6.11.2018

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku na terenie OSIR oddało do dyspozycji mieszkańców gminy, a także odwiedzających nas turystów kolejne obiekty z tzw. małej infrastruktury rekreacyjno-sportowej, tj. piramidę linową i huśtawkę bocianie gniazdo.

Urządzenia te powstały wokół istniejącego już placu zabaw i siłowni na świeżym powietrzu. Miejsce posadowienia nowych urządzeń stworzyło nowe możliwości, gdyż osoby dorosłe z dziećmi (rodzice, dziadkowie) będą mogli razem aktywnie spędzać czas. Dzieci na nowych urządzeniach zabawowych , a dorośli na siłowni, która również powstała z dofinansowania uzyskanego z PROW-u. Celem projektu była bowiem rozbudowa istniejącej bazy turystyczno- sportowo- rekreacyjnej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku jak również aktywizacja społeczność lokalnej w oparciu o istniejące lokalne zasoby. Do takich niewątpliwe należy również zaliczyć istniejące na terenie gminy trasy nordic walking. Dlatego też tego dnia dla mieszkańców gminy został poprowadzony instruktaż z nordicu walking przez p. Krystiana Kilara. Dzięki czemu uczestnicy zajęć mogli nabyć nowe umiejętności.

Zachęcamy naszych mieszkańców, do aktywnego spędzania czasu na OSiR-ze, oferta jest coraz bogatsza i zapewne każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Kwota udzielonego wsparcia wyniosła 31.811,00 zł. Projekt pn. Rozbudowa bazy turystyczno-sportowo- rekreacyjnej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku zrealizowany został przez Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku i współfinansowany jest w ramach programu grantowego LGD „Razem dla Radomki” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content