finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy do współtworzenia publikacji Smaki (Nie)Zapomniane na najciekawsze przepisy na dania regionalne.

30.10.2018

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do współpracy przy przygotowaniu publikacji pn. „Smaki (Nie) Zapomniane” w której chcemy przedstawić tradycyjne dania z Mazowsza, które jeszcze nie tak dawno były często serwowane na stołach naszych dziadków, rodziców, a dziś stają się coraz bardziej zapomniane.

Pomimo upływu lat, warto do nich wracać, pokazując jak istotne dla nas jest nasze dziedzictwo kulinarne, które jest nie tylko smaczne ale i zdrowe. Zasługuje na to, by je promować i pokazywać jak najszerszemu gronu odbiorców.

W naszej publikacji, chcemy prócz tradycyjnych dań przygotowywanych w codziennej diecie oraz tych „świątecznych” pokazać tradycyjną kuchnię Mazowsza w nowej odsłonie, prezentując również dania inspirujące się na tradycji. Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy przy tworzeniu publikacji, zwracając się z prośbą o przesłanie przepisów na Wasze potrawy i dania, wraz z krótkich ich opisem oraz sposobem przygotowania. Mile widziane będą także fotografie przygotowanego dania, które zamieścimy w publikacji. Najciekawsze przepisy opublikujemy w naszej publikacji wraz z podaniem Państwa autorstwa. Wydrukowane egzemplarze publikacji przekażemy również dla osób, które prześlą do nas swoje potrawy.

Na przesyłanie zgłoszeń czekamy do dnia 12 listopada 2018 roku. Przepisy prosimy przesłać drogą mailową na adres zarzad@razemdlaradomki.pl. Szczegółowych informacji o realizowanej inicjatywie udzielają pracownicy LGD „Razem dla Radomki”. Publikacja przygotowywana jest w ramach realizowanego projektu „Smaki (Nie)Zapomniane” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content