finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Warsztat refleksyjny LGD Razem dla Radomki w Przytyku

28.02.2022

W dniu 25 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Przytyku – Stowarzyszenie Razem dla Radomki zorganizowało warsztat refleksyjny, którego celem było dokonanie analizy efektów wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2021.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządu lokalnego, pracownicy i członkowie stowarzyszeni LGD, Beneficjenci i przedsiębiorcy z obszaru gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Podczas warsztatu przedstawiono zakres działań prowadzonych przez stowarzyszenie w 2021 r. w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przedstawiono podejmowane działania i osiągnięte rezultaty za rok miniony, który pomimo wystąpienia pandemii koronawirusa był okresem bardzo wytężonej pracy Biura LGD i wskazał na dużą aktywność w realizacji działań. LGD „Razem dla Radomki” w minionym roku dokonało realizacji wielu inicjatyw i przeprowadziło 4 nabory wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – przyznając wsparcie finansowe na realizację projektów w kwocie blisko 2,5 miliona złotych. Warsztat stanowił również podsumowanie osiągnięć naszego Stowarzyszenia w zakresie realizacji projektów finansowych ze środków zewnętrznych.

Udział w warsztacie mieszańców oraz zaproszonych gości przyczynił się do prowadzenia rozmów na wielu płaszczyznach, oraz zebrania wielu cennych spostrzeżeń. Wszystkie zebrane głosy, uwagi, wnioski przyczynią się niewątpliwie do jeszcze lepszego wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. Z warsztatu refleksyjnego został sporządzony raport, który będzie częścią Sprawozdania z realizacji LSR za rok 2021 r.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział w spotkaniu.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content