finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia filmu: Dobre praktyki w gminie Wieniawa – współpraca z LGD Razem dla Radomki

30.10.2021

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Wieniawie, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

Ostatnia dekada przyniosła istotne zmiany gospodarcze, społeczne i kulturowe na polskiej wsi. Fundusze unijne, w tym te skierowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pozwalają zmienić nasze małe ojczyzny. Pomagają w tym organizacje takie jak Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, realizując działania na rzecz wsparcia dla rozwoju lokalnego, w ramach inicjatywy LEADER.

Stowarzyszenie przekazuje wsparcie finansowe w ramach ogłaszanych konkursów dla mieszkańców, przedsiębiorców, instytucji publicznych czy też organizacji pozarządowych. Wśród beneficjentów konkursów Razem dla Radomki jest Gmina Wieniawa, której przedstawiciele– aktywnie pozyskują środki finansowe na aktywizację społeczeństwa lokalnego. Dzięki wielomilionowemu wsparciu realizują budowy i przebudowy infrastruktury sportowej, rekreacyjnej, kulturalnej, otwierają i rozwijają działalności gospodarcze, czy realizują projekty grantowe.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Opracowanie filmu na zlecenie LGD „Razem dla Radomki” zostało dofinansowane w ramach Planu Operacyjnego na lata 2020-2021 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla Województw Mazowieckiego na 2021 rok.


Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content