finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia filmu: Dobre praktyki w gminie Zakrzew- współpraca z LGD Razem dla Radomki

30.10.2021

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Zakrzewie, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

Ostatnia dekada przyniosła istotne zmiany gospodarcze, społeczne i kulturowe na polskiej wsi. Fundusze unijne, w tym te skierowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pozwalają zmienić nasze małe ojczyzny. Pomagają w tym organizacje takie jak Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, realizując działania na rzecz wsparcia dla rozwoju lokalnego, w ramach inicjatywy LEADER.

Stowarzyszenie przekazuje wsparcie finansowe w ramach ogłaszanych konkursów dla mieszkańców, przedsiębiorców, instytucji publicznych czy też organizacji pozarządowych. Wśród beneficjentów konkursów Razem dla Radomki jest położona w sąsiedztwie miasta Radom – Gmina Zakrzew, której przedstawiciele– aktywnie pozyskują środki finansowe na aktywizację społeczeństwa lokalnego. Dzięki wielomilionowemu wsparciu realizują budowy i przebudowy infrastruktury sportowej, rekreacyjnej, kulturalnej, otwierają i rozwijają działalności gospodarcze, czy realizują projekty grantowe.

Opracowanie filmu na zlecenie LGD „Razem dla Radomki” zostało dofinansowane w ramach Planu Operacyjnego na lata 2020-2021 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla Województw Mazowieckiego na 2021 rok.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.


Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content