finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia filmów prezentujących projekty dofinansowane przez LGD w zakresie rozwoju przedsiębiorczości.

30.10.2021

Fundusze unijne skierowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zmieniają polską i mazowiecką wieś. Pomagają w tym organizacje takie jak Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, której działalność w zakresie wsparcia i rozwoju przedsiębiorczości przedstawimy Państwu w filmie.

Obecnie Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” skutecznie realizuje w ramach nowej perspektywy unijnej działania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na których wdrażanie otrzymała blisko 15 milionów złotych. Środki te pomogą na szeroką aktywizację społeczeństwa lokalnego, realizację wielu projektów, w tym przeprowadzenie konkursów na rozwój i rozpoczynanie działalności gospodarczych, rozwój infrastruktury publicznej – turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej a także wsparciem na projekty grantowe.

W wspomnianej kwoty otrzymanej przez LGD na okres lat od 2016 do 2023 roku, kwota 6 500 000 zł została przeznaczone na realizację konkursu wniosków mających na celu wsparcie istniejących firm, oraz osób które chciałyby założyć własną działalność gospodarczą.

Środki te pozwoliły Lokalnej Grupie Działania „Razem dla Radomki” na dofinansowanie 25 istniejących przedsiębiorstw, a także na utworzenie 53 nowych działalności gospodarczych. Dofinansowania te przełożyły się również na utworzenie ponad 110 nowych miejsc pracy.

Opracowanie filmu na zlecenie LGD „Razem dla Radomki” zostało dofinansowane w ramach Planu Operacyjnego na lata 2020-2021 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla Województw Mazowieckiego na 2021 rok.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.


Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content