finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy na Święto Plonów Dożynki Gminy Jedlińsk

26.08.2021

W niedzielę, 29 sierpnia, w Jedlińsku odbędzie się Święto Plonów, połączone z 15. Turniejem Sołectw. W programie dożynek zaplanowano wiele atrakcji, w tym występy zespołów muzycznych.

Wójt Gminy, Rada Gminy Jedlińsk oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zapraszają na Święto Plonów połączone z 15. Turniejem Sołectw. Gminne dożynki w Jedlińsku odbędą się 29 sierpnia. Wydarzenie rozpocznie się mszą dziękczynną o godzinie 12.

O godzinie 12 w kościele pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku odbędzie się msza święta w podziękowaniu za tegoroczne zbiory. Tuż po niej nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na teren Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedlińsku, gdzie odbędą się główne imprezy w ramach tegorocznych dożynek.

W programie tegorocznego Święta Plonów w Jedlińsku zaplanowano między innymi występy zespołów ludowych z terenu gminy Jedlińsk. Gwiazdą wieczoru dożynek będzie Michał Wiśniewski, którego koncert rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do 20.30.

Na terenie Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedlińsku będzie można odwiedzić również stoiska sołectw z gminy Jedlińsk, które wezmą udział w 15. Turnieju Sołectw.

Zwieńczeniem dożynek w Jedlińsku będzie zabawa z zespołem Gama Dance, którą zaplanowano na godzinę 22.45. Dokładny program wydarzenia można znaleźć w załączonym plakacie promocyjnym.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content