Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12934125


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

29.04.2021 r.

Konsultacje społeczne w sprawie aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Razem dla Radomki

Za nami dwa spotkania zorganizowane w obecnym tygodniu, podczas których omawiane zostały kierunki rozwoju obszaru LSR związane z aktualizacją działań, związanych z prowadzeniem naborów wniosków przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Spotkania zorganizowane zostały w dniach: 26 kwietnia 2021 r. w Wieniawie oraz w 27 kwietnia 2021 r. w Słowikowie, w których uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz samorządowcy – reprezentanci gmin – Wójtowie oraz Burmistrz z obszaru gmin tworzących LGD "Razem dla Radomki"

Podczas spotkań omówione zostały kierunku rozwoju obszaru LGD w oparciu o nabory wniosków, które zaplanowane zostaną do przeprowadzenia przez LGD "Razem dla Radomki" w ramach dodatkowych środków finansowych z Unii Europejskiej. Środki które otrzymamy w 2021 roku. Dodatkowe środki przyznane nam zostaną w ramach wypłaty dla różnic kursów euro dla środków finansowych dla poddziałania 19.2. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz w ramach planowanego drugiego wsparcia przekazanego przez Komitet Monitorujący Unii Europejskiej. Dzięki otrzymanemu kilkumilionowemu wsparciu uda się nam przeprowadzić dodatkowe nabory wniosków dla przedsiębiorców, dla osób - które ubiegać się będą o premie na otwarcie działalności gospodarczej. Środki te przeznaczone zostaną również na działania związane z rozbudową i budową infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz na projekty grantowe.

Zachęcamy do zgłaszania uwag, informacji, pomysłów w zakresie realizowanych działań przez LGD. Możliwość składania uwag, wniosków i propozycji zmian w zapisach LSR mają wszyscy mieszkańcy naszego obszaru. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na adres poczty elektronicznej Stowarzyszenia: zarzad@razemdlaradomki.pl (w tytule prosimy wpisać: Konsultacje LSR).

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.