finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Konkursy w obszarze kultury i dziedzictwa kulturowego dla organizacji pozarządowych.

25.02.2021

Przypominamy organizacjom pozarządowym o trwających konkursach, w których mogą otrzymać dofinansowanie na realizację własnych pomysłów (inicjatyw) w obszarze kultury.

Początek roku, w tym okres miesięcy lutego i marca to czas w którym można zgłaszać swoje pomysły na realizację projektów .

Poniżej przedstawiamy przykładowe konkursy, na które można obecnie składać wnioski:

  • 1,5 miliona złotych dostępnych jest na działania w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Mazowieckiego na działania skierowane w zakresie Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na 2021 r. Termin składania wniosków mija 12 marca 2021 r. (Szczegóły dostępne na stronie: https://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/konkursy-ofert?kid=80)
  • trwa nabór do kolejnej edycji Kultura Interwencje. Budżet konkursu wynosi 10 mln złotych. (Szczegóły dostępne na stronie: https://www.nck.pl/dotacje-i-stypendia/dotacje/programy-dotacyjne-nck/kultura-interwencje/aktualnosci/nabor-wnioskow-2021)

  • Lato w teatrze. Wsparcie na projekt do 40 000,00 zł. Termin wysyłania zgłoszeń do 26.03.2021 r.. Informacja: https://fundusze.ngo.pl/346128-lato-w-teatrze-2021-346128.html
  • Scena dla tańca – informacje o konkursie dostępne pod adresem: https://fundusze.ngo.pl/346128-lato-w-teatrze-2021-346128.html
  • Propagowanie idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze oraz upowszechnienie produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych – czyli to co związane z dziedzictwem kulinarnym naszego bogatego regionu. Na wsparcie przeznaczono po 10 000,00 zł na projekt. Ogłoszenie – https://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/konkursy-ofert?kid=77

To tylko niektóre z obecnie trwających konkursów. Polecamy do odwiedzania stron www.dialog.mazovia.pl i www.ngo.pl gdzie znajdują się informacje o aktualnie trwających naborach.

Dodamy również, że nasze Stowarzyszenie na przestrzeni I i II kwartału 2021 roku planuje ogłosić kolejny konkurs na realizację projektów grantowych dla org. pozarządowych, instytucji kultury, osób fizycznych.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content