Muzeum im. W. Gombrowicza
Dni Kolbergowskie
Zderzenie pokoleń
Salceson Wizytowy
Aktualności
LGD „Razem dla Radomki” zaprasza do udział w warsztacie refleksyjnym
Serdecznie zapraszamy mieszkańców, samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców z obszaru działania „Razem dla Radomki” (tj. z terenu gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew) na warsztat refleksyjny, którego celem jest analiza procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” na lata 2014-2020.
Warsztat zorganizowany zostanie w dniu 23.02.2021 r. o godzinie 12.00 w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie (Słowików 100, gm. Przytyk). Moderatorami spotkania będą: Cezary Adam Nowek, Arkadiusz Ostrowski, Małgorzata Kopycka. Podczas warsztatu wypracowane zostaną ustalenia dotyczące koniecznych działań do wdrożenia w kolejnym roku realizacji LSR.
Spotkanie zostanie zorganizowane z zapewnieniem bezpieczeństwa sanitarnego dla jego uczestników. W związku z realizacją spotkania osoby zainteresowane udziałem, prosimy o potwierdzenie udziału w kontakcie mailowym pod adresem: zarzad@razemdlaradomki.pl lub telefonicznie pod nr 48 38 58 996. Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona.
Podczas warsztatu podejmiemy dyskusję w oparciu o poniższe pytania:
- a) Czy realizacja finansowa i rzeczowa LSR przebiegała zgodnie z planem i można ją uznać za zadowalającą?
- b) W jakim stopniu jakość składanych projektów wybieranych we wszystkich obszarach tematycznych wpływa na osiąganie wskaźników w zaplanowanym czasie?
- c) W jakim stopniu stosowane kryteria wyboru projektów spełniają swoją rolę?
- d) W jakim stopniu wybierane projekty realizowane w ramach LSR przyczyniają się do osiągnięcia celów LSR i w jakim stopniu przyczyniają się do odpowiadania na potrzeby społeczności z obszaru LGD?
- e) Czy przyjęty system wskaźników dostarcza wszystkie potrzebne informacje niezbędne do określenia skuteczności interwencyjnej strategii?
- f) Czy procedury naboru wyboru i realizacji projektów są przyjazne dla beneficjentów?
- g) Jaka jest skuteczność działania biura LGD (działań animacyjnych, informacyjno-promocyjnych, doradczych)?
- h) Jakie zmiany należy wprowadzić w działaniach LGD, by skuteczniej realizowała cele LSR?