finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze obszaru Doliny Radomki

HOTEL KARO
CZŁONEK SIECI DZIEDZICTWA KULINARNEGO.

HOTEL KARO Misją Restauracji KARO jest zaspokojenie oczekiwań i wymagań jakie stawiają coraz bardziej wymagający i świadomi swoich potrzeb konsumenci. Produkty, z których w restauracji przygotowują dania są zawsze świeże oraz starannie wyselekcjonowane, a przede wszystkim zakupione u lokalnych dostawców.

Lokalizacja, w jakiej znajduje się Karo ułatwia dostęp do najlepszej jakości owoców, warzyw, tłoczonych soków, aromatycznych ziół, miodów oraz pełnowartościowego mięsa. W menu hotelu przygotowano kilka propozycji potraw z wołowiny od dostawców z regionu. Wśród propozycji znajdziemy carpaccio wołowe, befsztyk tatarski, burgera wołowego, ale sztandarowe dania to steki: dla wielbicieli klasyki z polędwicy, dla smakoszy z antrykotu. Wśród smakołyków RibEyesteak z lokalnej wołowiny i warzyw od lokalnych producentów.Hotel Karo chętnie korzysta z bogactwa naturalnego naszego regionu Doliny Radomki, jakim niewątpliwie jest papryka. Sezonowo przygotowuje się tu wspaniałe dania ze świeżej, pieczonej i marynowanej papryki. Nieocenione walory i bogactwo jej rodzajów daje nieograniczone możliwości kulinarne.

Eleganckie, wielofunkcyjne sale zaskakują mnogością ciekawych rozwiązań technicznych. Możemy wymienić choćby doskonałe nagłośnienie i akustykę sali, efektowne oświetlenie, szybki internet, klimatyzację, system wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną, połączenie audio – video pomiędzy salami dające możliwość prowadzenia video – konferencji wielkoformatowych – wszystko to sprawia, że nasze sale należą do najnowocześniejszych w regionie. Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Organizuje spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety.

Jak cały obiekt hotel zachwyca elegancką aranżacją wnętrz. Znajdą tu Państwo 14 pokoi – 1 i 2 osobowych oraz 2 pokoje typu de lux, które urządzono z dbałością o najmniejsze detale. Bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, funkcjonalną, nieskazitelną łazienkę, a przede wszystkim wygodne łóżko – to atuty każdego pokoju. Większe pokoje dodatkowo wyposażone są w sejfy.

Całości dopełnia miła i kompetentna obsługa, której zadaniem jest dyskretna pomoc i realizacja życzeń klientów.

Kontakt:
„KARO” Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa
ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew

Home


Recepcja, rezerwacja pokoi :
tel. kom. + 48 660 004 005, tel.+48 48 380 18 99
e-mail: recepcja@hotelkaro.pl
Imprezy, szkolenia, przyjęcia okolicznościowe :
tel. + 48 608 058 459
e-mail:a.janus@hotelkaro.pl


dania glowne pepper stek


poledwica z dorsza atlantyckiego


dania glowne pepper stek


dania_glowne_stek_rib_eye


dania_glowne_stek_rib_eye

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content