NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10664555


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Zrealizowane projekty


Encyklopedia Przytyka

Encyklopedia Przytyka

Wnioskodawca: Gmina Przytyk

Projekt realizowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki", działanie: Małe Projekty

W ramach projektu została opracowana i wydana publikacja przybliżająca bogatą historię i kulturę gminy Przytyk zatytułowana "Encyklopedia Przytyka". Jest to już 3 projekt realizowany w ramach działania :"Małe Projekty" na terenie Gminy Przytyk.

W powstaniu "Encyklopedii Przytyka" udział wzięli partnerzy Projektu, którymi są Publiczne Gimnazjum w Przytyku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przytyku, Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzosie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczowie. Wszystkie podmioty wzięły udział w wyszukaniu i przygotowaniu materiałów do publikacji. W powstanie publikacji zaangażowali się nie tylko nauczyciele, ale również uczniowie wspomnianych szkół, którzy zajęli się opracowaniem licznych terminów i haseł.

Publikacja została wydana w ilości 200 egzemplarzy, które zostały przekazane do szkół, instytucji publicznych i gminnych, a także dla organizacji pozarządowych. Publikacja ta ma wartość nie tylko historyczną, ale również edukacyjną - stanowi bowiem świetną pomoc dydaktyczną podczas zajęć szkolnych. "Encyklopedia Przytyka" stanowi bogate źródło informacji o gminie i stanowi jedną z ważniejszych form promocji regionu. Przybliża nam historię, tradycję oraz dziedzictwo kulturowe tego regionu.

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.