finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Zrealizowane projekty

Zakrzewska Ziemia - Cztery Pory RokuZakrzewska Ziemia – Cztery Pory Roku

Wnioskodawca: Gmina Zakrzew

Projekt zrealizowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki”, działanie „Małe Projekty”. Projekt zakończony w miesiącu czerwcu 2012 r.

 

 

 

„Zakrzewska Ziemia – Cztery Pory Roku” to nowe wydawnictwo przedstawiające gminę Zakrzew. Publikacja jest albumem ukazującym piękno ziemi zakrzewskiej o każdej porze roku. Dopełnieniem albumu jest rys historyczny gminy, od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. Opracowania tego typu są niebywałym źródłem wiedzy i informacji o lokalnym dziedzictwie. Warto dodać, że jest to już trzecie lokalne opracowanie ukazujące gminę.

Celem projektu jest budowa społeczeństwa informacyjnego poprzez powszechne, otwarte i nielimitowane korzystanie z Internetu jako źródła informacji oraz promocja dziedzictwa kulturowego, historycznego i przyrodniczego obszaru LGD „Razem dla Radomki”.

Wyjątkowe wydawnictwo zawierające zdjęcia autorstwa znanego artysty fotografika Wojciecha Stana, zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2007-2013. Projekt „Zakrzewska Ziemia – Cztery Pory Roku” jest jednym z projektów który otrzymał dofinansowanie w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” dla działania: Małe Projekty.

W albumie odnajdziemy historie poszczególnych miejscowości, informacje o działaniach, inwestycjach gminnych a także bogato ilustrowaną opowieść o dziejach gminy Zakrzew.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content