finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Cafe Senior – Działania na rzecz aktywizacji seniorów i integracji międzypokoleniowej. Nowy projekt LGD z dofinansowaniem.

8.05.2024 | maj2024

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w konkursie przeprowadzonym przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej – projekt przygotowany przez LGD „Razem dla Radomki” otrzymał dofinansowanie. Cafe senior – to wieloetapowy, interdyscyplinarny projekt o charakterze społeczno-edukacyjnym, którego istotą jest kształtowanie wśród seniorów nawyków do czynnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwoju ich umiejętności. Dzięki realizacji inicjatywy chcemy seniorom pomóc dostosować się do realiów obecnego świata, budować dialog międzypokoleniowy, kształtować ofertę kultury w ośrodkach wiejskich – skierowaną do seniorów. W projekcie chcemy nasze działania skierować do 5 ośrodków, którym zaoferujemy: – Art Szkoła Dla Seniora (warsztaty artystyczne, eko waste, multimedialne) Zdrowy senior. Laboratorium na talerzu. Warsztaty kulinarne oraz warsztaty z psychologiem i dietetykiem – Seniorskie Uniwersytety – Spotkania z zaproszonymi gośćmi. – SeniorFit – Fitness dla Seniora. Warsztaty aktywności ruchowej – zdrowy kręgosłup. Spotkania z fizjoterapeutą. – Cafe Senior – Cyfrowi debiutanci (Podstawy obsługi aplikacji internetowych) – Seniorada – Czyli Festiwal Seniorów i Młodych Realizacja projektu zaplanowana jest w okresie miesięcy sierpień-grudzień 2024 r.
logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content