NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11609210


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Ewa Ofiara

Ewa Ofiara

jest jedną z najaktywniejszych osób działających na rzecz lokalnej społeczności w gminie Jedlińsk

Ewa Ofiara jest jedną z najaktywniejszych osób działających na rzecz lokalnej społeczności w gminie Jedlińsk. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Warszawie. Obecnie pracuje w Domu Pomocy Społecznej w Jedlance. Mieszka w Bierwcach.

Ewa Ofiara w samorządzie gminy Jedlińsk jest od 2002 roku. Pełni funkcję przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu. W Związku Gmin "Radomka", który powstał w 1997 roku pełni funkcję przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. Działania Związku Gmin Radomka ukierunkowane są w szczególności na wykonywanie zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska, a w szczególności: opracowanie i realizacji programu retencji rzeki Radomki i jej dopływów. Natomiast w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" które aktywnie działa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Ewa Ofiara pełni funkcję sekretarza zarządu.

Pani Ewa Ofiara została wybrana najpopularniejszą radną samorządu gminy Jedlińsk w głosowaniu czytelników gazety "Echa Dnia". Uczestniczy również w wielu wydarzeniach i projektach realizowanych na rzecz wsi Bierwce. Jednym z najważniejszych projektów na które w 2010 r. udało się Gminie Jedlińsk uzyskać dofinansowanie - jest budowa nowej szkoły w Bierwcach . - Może komuś wydawać się dziwne, że chcemy budować szkołę podstawową w małej miejscowości, skoro w innych gminach właśnie likwiduje się takie placówki. Moim zdaniem warto właśnie inwestować w nasze mniejsze miejscowości. W naszej gminie przybywa młodych ludzi, którzy wyprowadzają się na przykład na wieś z Radomia. Oni wiążą swoją przyszłość z naszą gminą - uważa Ewa Ofiara.

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.