NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11487766


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

27.11.2019 r.

Zapraszamy na szkolenia dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury – Przysucha

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Domem Kultury w Przysusze oraz Urzędem Gminy i Miasta Przysucha serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych w ramach Akademii Menadżerów NGO, które zorganizowane zostaną w Sali Szkoleniowej Domu Kultury w Przysusze, ul. Radomska 9.

Cykl spotkań poświęcony zostanie następującym zagadnieniom:

  • Warsztaty pisania i przygotowania wniosków w zakresie finansowania działań organizacji pozarządowych. Przedstawienie głównych źródeł finansowania org. pozarządowych (2 spotkania).
  • Ochrona danych osobowych (RODO) w organizacji (1 spotkanie).
  • Podstawy prawne organizacji pozarządowych. Zarządzanie i administracja w organizacji pozarządowej. Rady Pożytku Publicznego (1 spotkanie)
  • Kreowanie wizerunku i innowacyjności w organizacji pozarządowej i społeczności lokalnej (1 spotkanie).

Pierwsze spotkania z zakresu warsztatów pisania i przygotowania wniosków, z uwagi na ogłoszone i trwające konkursy przeprowadzone będą w dniu 3 i 5 grudnia 2019 r. o godzinie 15:00 w Domu Kultury w Przysusze. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na dzień 9 grudnia 2019 r. na godzinę 15.00 i dotyczyć będzie tematu: Ochrona Danych Osobowych (RODO) w organizacji. Pozostałe terminy spotkań zostaną przekazane uczestnikom na zajęciach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu na adres zarzad@razemdlaradomki.pl z dopiskiem Warsztaty – Akademia - Przysucha. Dla uczestników spotkań zaplanowano poczęstunek (kawa, herbata, ciastka) oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy. Spotkania w ramach zadania Akademia Menadżerów NGO – zadania Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

biuletyn stowarzyszenia
pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.