NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8555458


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

05.12.2018 r.

Uczestnicy Szkolnych Klubów Wolontariackich z wizytą na Gali Wolontariatu w Lublinie

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, a wczoraj „nasi” młodzi Wolontariusze z Publicznych Szkół Podstawowych z Wrzosu i Wieniawy, na zaproszenie Centrum Wolontariatu w Lublinie uczestniczyliśmy w tegorocznej Gali Wolontariatu, odbywającej się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Wyjazd studyjny połączony został z prezentacją dobrych praktyk, tak aby uczestnicy wyjazdu mogli zapoznać się ofertą aktywnej turystyki Miasta Lublin, mogąc zwiedzić nie tylko zabytkową starówkę, ale również jednej z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i w Europie – Kaplicę Trójcy Świętej, oraz Muzeum Lubelskie na Zamku Lubelskim.

Na godzinę 18.00 zaplanowana została uroczysta Gala Wolontariatu z okazji Dnia Wolontariusza, zorganizowana w Centrum Spotkania Kultur przez Centrum Wolontariatu w Lublinie, które na ten wyjątkowy wieczór zaprosiło przedstawicieli LGD „Razem dla Radomki” wraz z uczestnikami projektu – szkolnych klubów wolontariuszy z projektu „Skuteczni Menadżerowie Społeczni”.

Na Gali Wolontariatu poznaliśmy wyróżnionych wolontariuszy oraz laureatów nagrodzonego tytułem Wolontariuszem Roku, który przyznano Wolontariuszom akcji Kotek Marysi, którzy zbierają środki na całkowite wyleczenie nowotworu, rehabilitację dla 2,5 letniej Marysi.

Gala była także okazją do przypomnienia o przyznaniu założycielowi Centrum Wolontariatu w Lublinie - księdzu Mieczysławowi Puzewiczowi Nagrody Województwa Małopolskiego im. św. Jana Pawła II Veritatis Splendor.

Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na 2018 rok.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.