NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8404765


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

06.11.2018 r.

Nowa infrastruktura rekreacyjna w Jedlińsku sfinansowana z grantu LGD Razem dla Radomki

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku na terenie OSIR oddało do dyspozycji mieszkańców gminy, a także odwiedzających nas turystów kolejne obiekty z tzw. małej infrastruktury rekreacyjno-sportowej, tj. piramidę linową i huśtawkę bocianie gniazdo.

Urządzenia te powstały wokół istniejącego już placu zabaw i siłowni na świeżym powietrzu. Miejsce posadowienia nowych urządzeń stworzyło nowe możliwości, gdyż osoby dorosłe z dziećmi (rodzice, dziadkowie) będą mogli razem aktywnie spędzać czas. Dzieci na nowych urządzeniach zabawowych , a dorośli na siłowni, która również powstała z dofinansowania uzyskanego z PROW-u. Celem projektu była bowiem rozbudowa istniejącej bazy turystyczno- sportowo- rekreacyjnej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku jak również aktywizacja społeczność lokalnej w oparciu o istniejące lokalne zasoby. Do takich niewątpliwe należy również zaliczyć istniejące na terenie gminy trasy nordic walking. Dlatego też tego dnia dla mieszkańców gminy został poprowadzony instruktaż z nordicu walking przez p. Krystiana Kilara. Dzięki czemu uczestnicy zajęć mogli nabyć nowe umiejętności.

Zachęcamy naszych mieszkańców, do aktywnego spędzania czasu na OSiR-ze, oferta jest coraz bogatsza i zapewne każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Kwota udzielonego wsparcia wyniosła 31.811,00 zł. Projekt pn. Rozbudowa bazy turystyczno-sportowo- rekreacyjnej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku zrealizowany został przez Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku i współfinansowany jest w ramach programu grantowego LGD „Razem dla Radomki” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.