NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9082730


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

30.10.2018 r.

Zapraszamy do współtworzenia publikacji Smaki (Nie)Zapomniane na najciekawsze przepisy na dania regionalne.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do współpracy przy przygotowaniu publikacji pn. „Smaki (Nie) Zapomniane” w której chcemy przedstawić tradycyjne dania z Mazowsza, które jeszcze nie tak dawno były często serwowane na stołach naszych dziadków, rodziców, a dziś stają się coraz bardziej zapomniane.

Pomimo upływu lat, warto do nich wracać, pokazując jak istotne dla nas jest nasze dziedzictwo kulinarne, które jest nie tylko smaczne ale i zdrowe. Zasługuje na to, by je promować i pokazywać jak najszerszemu gronu odbiorców.

W naszej publikacji, chcemy prócz tradycyjnych dań przygotowywanych w codziennej diecie oraz tych „świątecznych” pokazać tradycyjną kuchnię Mazowsza w nowej odsłonie, prezentując również dania inspirujące się na tradycji. Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy przy tworzeniu publikacji, zwracając się z prośbą o przesłanie przepisów na Wasze potrawy i dania, wraz z krótkich ich opisem oraz sposobem przygotowania. Mile widziane będą także fotografie przygotowanego dania, które zamieścimy w publikacji. Najciekawsze przepisy opublikujemy w naszej publikacji wraz z podaniem Państwa autorstwa. Wydrukowane egzemplarze publikacji przekażemy również dla osób, które prześlą do nas swoje potrawy.

Na przesyłanie zgłoszeń czekamy do dnia 12 listopada 2018 roku. Przepisy prosimy przesłać drogą mailową na adres zarzad@razemdlaradomki.pl. Szczegółowych informacji o realizowanej inicjatywie udzielają pracownicy LGD „Razem dla Radomki”. Publikacja przygotowywana jest w ramach realizowanego projektu „Smaki (Nie)Zapomniane” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.