NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10915613


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

10.12.2017 r.

Wyjazd studyjny dla uczestników projektu Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza uczestników projektu Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych do udziału w wyjeździe studyjnym połączonym z prezentacją dobrych praktyk, który odbędzie się w dniu 15 grudnia 2017 roku.

W ramach wyjazdu zaplanowano wizytę na terenie Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”, gdzie uczestnicy będą mogli odwiedzić miejsca związane z produkcją produktów lokalnych, na bazie rodzinnych gospodarstw rolnych (m.in. w Kurowie i Końskowoli), w regionalnym Stowarzyszeniu Odnowy i Rozwoju „Wokół Bystrej” , gdzie w dawnej bazie garaży po traktorach, członkowie stowarzyszenia stworzyli świetlicę, izbę tradycji i zaplecze kuchenne z różnych projektów. Ostatnim elementem wyjazdu będzie wizyta w Lublinie, gdzie będziemy mogli zapoznać się z elementami turystyki lokalnej.

Wyjazd dla uczestników projektu jest bezpłatny. Organizator zapewnia transport oraz posiłek. Uczestników wyjazdu prosimy o zabranie kieszonkowego na ewentualne zwiedzanie atrakcji w Lublinie.

Nadmieniamy, iż o udziale w wyjeździe decyduje kolejność zgłoszeń uczestników, a także ich udział w szkoleniach e-learningowych (www.elearning-szkolenia.eu) i stacjonarnych w projekcie. Osoby chętne do udziału w wyjeździe prosimy o przekazanie na adres mailowy promocja@razemdlaradomki.pl zgłoszenia o udziale w wyjeździe, z podanie imienia i nazwiska oraz numeru Pesel w celach dokonania ubezpieczenia w terminie do 13 grudnia do godziny 15.00.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.