Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14642439


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

09.08.2021 r.

Muzyczny weekend w Dolinie Radomki.

To był iście muzyczny weekend w Dolinie Radomki. Aż trzy wydarzenia kulturalne zorganizowane w niedzielę otrzymały dofinansowanie na ich organizacje od Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. A ich oferta była bardzo szeroka i ściągnęła liczne grono entuzjastów wielu gatunków muzycznych, którzy mogli uczestniczyć w potańcówce na dechach, posłuchać włoskich przebojów, potańczyć do energetycznych dźwięków rocka reggae i ska, czy też wysłuchać standardów muzyki rozrywkowej.

W Skrzynnie odbyła się potańcówka przy muzyce ludowej, gdzie licznie grono entuzjastów tej muzyki bawiło się na „dechach” do utworów granych przez kapele ludowe (m.in. Andrzeja Mandeckiego, Jana Wochniaka) czy zespołów śpiewaczych z Wieniawy i Skrzynna. Za kolejną edycję wydarzenia i jego organizację odpowiadało Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna.

Letnia Scena Wolanowa przygotowana przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę w Wolanowie zaproponowała ofertę dla każdej grupy wiekowej. Dla najmłodszych przygotowano strefy zabaw i animacji. Nie zabrakło różnorodnej muzyki. Włoch Alberto Amati zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewania najbardziej znanych włoskich klasyków, a po nim publiczność mogła potańczy w rytm energetycznego występu przy dźwiękach muzyki rocka, reggae i ska w wykonaniu zespołu Alicetea.

Ostatnim z wydarzeń było zorganizowane w Przysusze przez Dom Kultury spotkanie z wielokrotnie nagradzanymi muzykami – absolwentami Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu, którzy tworzą zespół After School. Uczestników wydarzenia oczarowali dźwiękami muzyki standardowej w niezwykłych aranżacjach.

Wydarzenia w Wolanowie i w Przysusze dofinansowane zostały przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach projektu „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” – projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020". Inicjatywa w Skrzynnie dofinansowana została przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” dla projektu grantowego „Start-upy na inicjatywy lokalne” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka