Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14642342


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

26.07.2021 r.

Zapraszamy na Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2021. LGD -partnerem wydarzenia.

Już w piątek w Przysusze na rozpocznie się Superpuchar Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. Wydarzenie to dofinansowane jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”. Lewiatan Beach Ball Przysucha 2021 będzie mieć po raz kolejny rangę Superpucharu Polski. Wystąpią na nim najlepsze w kraju pary siatkarzy i siatkarek.

W tym wszystkim niezwykle ważna jest też pula nagród, ta wśród wszystkich turniejów eliminacyjnych mistrzostw Polski będzie najwyższa.

Turnieje w Przysusze charakteryzuje dbałość o każdy detal oraz zadowolenie uczestników i kibiców odwiedzających wydarzenie. To jednak nie wszystko. Organizatorzy przysuskich zawodów od dawna starają się też, by najważniejsze aspekty turnieju były jak najkorzystniejsze. Mowa tu o finansowej puli nagród, która za każdym razem przyciąga szerokie grono zawodnicze nad zalew Topornia.

To kolejny raz, gdy Lewiatan Mazovia Beach Ball w Przysusze może poszczycić się najwyższą pulą nagród wśród turniejów eliminacyjnych mistrzostw Polski. W tym roku pula finansowa w turnieju głównym o randze Superpucharu Polski to 40 000 zł (20 000 zł – turniej kobiet i 20 000 zł – turniej mężczyzn). Dodatkowo organizator zapewnia nagrody rzeczowe o wartości 5000 zł. Warto przypomnieć, że siatkarki w Przysusze wystąpią po raz drugi w historii miejscowych turniejów Beach Ball.

Rywalizacja w Przysusze wystartuje o godzinie 9:00, w piątek 30 lipca. Zwycięskie pary w turnieju poznamy natomiast w niedzielę wieczorem. Finał kobiet zaplanowano na godzinę 16:00, natomiast dwie najlepsze pary w turnieju mężczyzn o wygraną w Beach Ballu zagrają godzinę później.

W trakcie trwania turnieju w ramach projektu Miasteczko Sportu przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Powstanie Strefa Malucha, w której przez kilka godzin najmłodsi będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Na trochę starszych każdego dnia czekać będą warsztaty siatkarskie, zumba, a także trampoliny i zajęcia fitness. W niedzielę będzie można skorzystać z porad dietetyka i psychologa, a także skorzystać z zajęć nordic walking. Kibice, którzy nie będą mogli na miejscu oglądać zmagań w Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2021 będą mieli zapewnione transmisje internetowe z trzech turniejowych boisk.

Wydarzenie dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania w ramach start-upów na inicjatywy turystyczne i kulturalne dla projektu współpracy pn. "Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka