Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14191794


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Krystyna Bielawska

Krystyna Bielawska
Radna w Radzie Miasta i Gminy Przysucha, członek Związku Gmin Radomka i Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki"

Ukończyła filologię polską z tytułem magistra. Pracowała w Zespole Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze jako wicedyrektor oraz dyrektor Szkół Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Przysusze. Czwartą kadencję jest radną w Radzie Miasta i Gminy Przysucha, pełniąc różne funkcje, obecnie przewodniczącej rady.

Jest współzałożycielką Powiatowego Koła Diabetyków w Przysusze i pełni funkcję wiceprzewodniczącej koła. Została dwukrotnie odznaczona medalem "Zasłużony dla stowarzyszenia". Koło wspomaga chorych na cukrzycę. Drugą kadencję jest też prezesem Stowarzyszenia Chóru Nauczycielskiego "Canto" w Przysusze, który został nagrodzony przez Ministra Edukacji za popularyzowanie kultury muzycznej.

Obecnie należy do Związku Gmin Radomka w Przytyku i Stowarzyszenia Lokalnej Grupa Działania "Razem dla Radomki" jako członek Komisji Rewizyjnej. Posiada liczne dyplomy i odznaczenia za dotychczasową działalność min. Złoty Krzyż Zasługi.

Hobby to: gromadzenie zdjęć i licznych pamiątek, muzyka i historia.Krystyna Bielawska z Przysuchy laureatką nagrody Viventi Caritate.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Kapituła Funduszu im. Biskupa Jana Chrapka w dniu 18 października przyznała Pani Krystynie Bielawskiej, członkowi Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" - nagrodę Viventi Caritate. Jest to nagroda szczególna, która honoruje ludzi, których działalność zostawia rzeczywiste trwałe ślady na polu działalności charytatywnej, społecznej, kulturalnej i wychowawczej. Tegoroczna siódma już edycja, związana była z obchodami 10 rocznicy tragicznej śmierci biskupa Jana Chrapka.

Uroczystości wręczenia nagród towarzyszyła otwarta przed gmachem Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego wystawa fotografii "Radomskie ślady biskupa Jana Chrapka; msza święta w intencji biskupa Jana oraz koncert zespołu wokalno-instrumentalnego "Gaudeamus". Do nagrody nominowani byli również Jolanta Gierduszewska z Radomia, księża Ireneusz Gizan z Radomia i Jerzy Karbownik ze Skarżyska-Kamiennej oraz pośmiertnie ksiądz prałat Jan Wojtan, były proboszcz parafii świętego Bartłomieja w Opocznie.

 Akademia z Okazji Dnia Nauczyciela. Wręczenie nagród  Krystyna Bielawska nagrodzona? style=  Krystyna Bielawska nagrodzona
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka