NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12192767


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Krystyna Bielawska

Krystyna Bielawska
Radna w Radzie Miasta i Gminy Przysucha, członek Związku Gmin Radomka i Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki"

Ukończyła filologię polską z tytułem magistra. Pracowała w Zespole Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze jako wicedyrektor oraz dyrektor Szkół Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Przysusze. Czwartą kadencję jest radną w Radzie Miasta i Gminy Przysucha, pełniąc różne funkcje, obecnie przewodniczącej rady.

Jest współzałożycielką Powiatowego Koła Diabetyków w Przysusze i pełni funkcję wiceprzewodniczącej koła. Została dwukrotnie odznaczona medalem "Zasłużony dla stowarzyszenia". Koło wspomaga chorych na cukrzycę. Drugą kadencję jest też prezesem Stowarzyszenia Chóru Nauczycielskiego "Canto" w Przysusze, który został nagrodzony przez Ministra Edukacji za popularyzowanie kultury muzycznej.

Obecnie należy do Związku Gmin Radomka w Przytyku i Stowarzyszenia Lokalnej Grupa Działania "Razem dla Radomki" jako członek Komisji Rewizyjnej. Posiada liczne dyplomy i odznaczenia za dotychczasową działalność min. Złoty Krzyż Zasługi.

Hobby to: gromadzenie zdjęć i licznych pamiątek, muzyka i historia.Krystyna Bielawska z Przysuchy laureatką nagrody Viventi Caritate.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Kapituła Funduszu im. Biskupa Jana Chrapka w dniu 18 października przyznała Pani Krystynie Bielawskiej, członkowi Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" - nagrodę Viventi Caritate. Jest to nagroda szczególna, która honoruje ludzi, których działalność zostawia rzeczywiste trwałe ślady na polu działalności charytatywnej, społecznej, kulturalnej i wychowawczej. Tegoroczna siódma już edycja, związana była z obchodami 10 rocznicy tragicznej śmierci biskupa Jana Chrapka.

Uroczystości wręczenia nagród towarzyszyła otwarta przed gmachem Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego wystawa fotografii "Radomskie ślady biskupa Jana Chrapka; msza święta w intencji biskupa Jana oraz koncert zespołu wokalno-instrumentalnego "Gaudeamus". Do nagrody nominowani byli również Jolanta Gierduszewska z Radomia, księża Ireneusz Gizan z Radomia i Jerzy Karbownik ze Skarżyska-Kamiennej oraz pośmiertnie ksiądz prałat Jan Wojtan, były proboszcz parafii świętego Bartłomieja w Opocznie.

 Akademia z Okazji Dnia Nauczyciela. Wręczenie nagród  Krystyna Bielawska nagrodzona? style=  Krystyna Bielawska nagrodzona
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.