finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Zapraszamy na kolejne spotkania w zakresu opracowywania grafik w bezpłatnych programach graficznych i w kreowaniu marki i realizacji działań promocyjnych dla organizacji.

30.11.2022 | listopad2022

Przed nami kolejne 3 spotkania warsztatowe z zakresu opracowywania projektów graficznych i elementów wizualnych, które zaplanowane zostały do realizacji w ramach projektu Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

Najbliższe spotkanie prowadzone przez Panią Alicję Gryz – Wasil –Kierownika Działu Edukacji Kulturalnej w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” odbędzie się już jutro o godzinie 15.00 w Centrum Kultury i w Bibliotece w Przytyku, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Podczas spotkań przekazujemy wiedzę w zakresie budowania wizerunku organizacji/instytucji, przygotowania materiałów graficznych (takich jak plakaty, ulotki, prezentacje, filmy video). Już jutro poznamy programy i sposób przygotowywania stron internetowych i aplikacji internetowych. Ważnym elementem warsztatów będzie praktyczne zdobycie umiejętności przygotowania prac graficznych w bezpłatnych programach graficznych.

Warsztaty realizowane w ramach projektu LGD ,,Razem dla Radomki”, które odbywają się w partnerstwie z Centrum Kultury i Biblioteką w Przytyku. Zadanie publiczne pn. ,,Aktywne Mazowieckie NGOsy. Działania na rzecz aktywizacji, integracji i rozwoju organizacji pozarządowych” dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content