finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Webinar: Kreowanie marki przez NGOsy. Wykorzystanie social mediów i programów graficznych w procesie budowania rozpoznawalności organizacji.

13.12.2022 | grudzien2022

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line (webinarze), którzy odbędzie się w dniu 20.12.2022 r. o godzinie 11.00 i poświęcone zostanie zagadnieniu „Kreowanie marki przez NGOsy. Wykorzystanie social mediów i programów graficznych w procesie budowania rozpoznawalności organizacji”. Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

Spotkanie poprowadzi Pani Alicja Gryz – Wasil, trener i specjalista w zakresie kreowania marki i działań promocyjnych w instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych, Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” w Radomiu.

Spotkanie zaadresowane są do osób,  które chcą zdobyć wiedzę w zakresie promocji i sposobu budowania marki, rozpoznawalności swoich organizacji, w tym m.in. za pomocą wykorzystania social mediów.  W ramach szkolenia przekazane zostanie informację o sposobie kreowania wizerunku organizacji, podejmowania strategii promocyjnych, realizacji komunikacji w obrębie organizacji i kampanii społecznych.

Uczestnicy spotkań zdobędą wiedzę o rodzajach dostępnych bezpłatnych programów graficznych, nauczą w zakresie przygotowywania elementów  elementy promocyjne (plakaty, ulotki, materiały na strony i portale społecznościowe itp.) wraz z elementem projektowania grafik, filmów, obróbki zdjęć, czy też programów do kreowania animacji i przygotowania prezentacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila na adres: promocja@razemdlaradomki.pl ze zgłoszeniem o treści (Temat maila: Zgłoszenie – Webinar: Kreowanie marki przez NGOsy. Wykorzystanie social mediów i programów graficznych w procesie budowania rozpoznawalności organizacji. – w Treści podając imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej organizacji/instytucji). W odpowiedzi na maila zostanie do Państwa przesłany mail z linkiem do szkolenia on-line. Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu LGD „Razem dla Radomki”.  Zadanie publiczne pn. „Aktywne Mazowieckie NGOsy. Działania na rzecz aktywizacji, integracji i rozwoju organizacji pozarządowych” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content