finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Webinar:  Inspiracje i innowacje dla organizacji pozarządowych. Informacja o źródłach pozyskiwania śr. dla organizacji

15.12.2022 | grudzien2022

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line (webinarze), którzy odbędzie się w dniu 21.12.2022 r. o godzinie 11.00 i poświęcone zostanie zagadnieniu „Inspiracje i innowacje dla organizacji pozarządowych. Informacja o źródłach pozyskiwania funduszy dla organizacji„ Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

Warsztaty mają na celu inspirowanie i pokazywanie dobrych praktyk, aktywizację organizacji poprzez innowacje społeczne. Zaprezentowane będą informacje w jaki sposób szukać inspiracji i tworzyć nowe projekty. Spotkanie skierowane zostanie do przedstawicieli organizacji pozarządowych z obszarów miejsko – wiejskich.

W zakresie tematycznym spotkania poruszone będą również m.in. następujące zagadnienia tematyczne: nowatorskie podejście do projektów organizacji pozarządowych, umiejętności rozpoznania potrzeb i uwarunkowań odbiorców i ich otoczenia, sposoby planowania projektu innowacyjnego, cykl innowacji oraz warunki jego wspierania, praca nad nowymi pomysłami na projekty uczestniczek i uczestników. W drugiej części spotkania zaprezentowane zostaną informację o źródłach pozyskiwania dotacji, funduszy zewnętrznych dla organizacji pozarządowych.

Spotkanie poprowadzi Pani Barbara Zdańska – Dyrek. Akredytowana Trenerka VCC, doradca ds. organizacji i zarządzania projektami miękkimi, specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych oraz dotacji ze źródeł publicznych jak i prywatnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila na adres: promocja@razemdlaradomki.pl ze zgłoszeniem o treści (Temat maila: Zgłoszenie – Webinar: Inspiracje i innowacje dla organizacji pozarządowych. Informacja o źródłach pozyskiwania funduszy dla organizacji – w Treści podając imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej organizacji/instytucji). W odpowiedzi na maila zostanie do Państwa przesłany mail z linkiem do szkolenia on-line. Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.

Szkolenie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki w ramach zadania publicznego pn. „Aktywne Mazowieckie NGOsy. Działania na rzecz aktywizacji, integracji i rozwoju organizacji pozarządowych” które dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content