finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Szynka Szlachecka i Golonka Pieczona

SZYNKA SZLACHECKA, SUROWO DOJRZEWAJĄCA GOLONKA PIECZONA
Szynka Szlachecka i Golonka Pieczona produkowane przez Przetwórstwo Mięsne „Ted” goszczą na stołach mieszkańców regionu radomskiego od wielu lat.

Szynka Szlachecka i Golonka Pieczona produkowane przez Przetwórstwo Mięsne „Ted” goszczą na stołach mieszkańców regionu radomskiego od wielu lat. Tradycja ich pochodzenia sięga lat przedwojennych, a ich smak i receptura pozostały niezmienne, ciesząc się powodzeniem szczególnie wśród klientów szukających tradycyjnego smaku polskiej wiejskiej wędliny. Wyroby cechuje atrakcyjny wygląd, aromat wędzenia oraz niepowtarzalny smak połączony z najwyższą jakością.

Golonka Pieczona – doskonała na zimno jak i na gorąco podawana z bukietem warzyw. Jej wyjątkowy smak wydobywający się z naturalnych przypraw, połączony z najwyższa jakością ,cieszy podniebienia klientów. Szynka Szlachecka produkowana jest z myślą o klientach, którzy cechują sobie najwyższą jakość. Jest produktem tradycyjnym, pozbawionym sztucznych barwników i fosforanów. Jej wyjątkowy, niepowtarzalny smak wydobywa się z wyselekcjonowanych elementów surowca i naturalnych przypraw.

Są one produktami zawierającymi witaminy z grupy B. Wspomagają one układ nerwowy i poprawiają przemianę materii. Zawarte w nich żelazo – poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia odporność. Zawierają również składniki mineralne – głównie wapń, fosfor i cynk, magnez i siarkę, która jest niezbędna do wzmocnienia włosów i paznokci, zapewnia gładką i zdrową skórę.

Firma „TED” Przetwórstwo Mięsne, założona przez jej właściciela Tadeusza Sitarskiego w 1993 roku, to prężna i stale rozwijająca się firma produkująca szeroką gamę wyrobów wędliniarskich wytwarzanych wg nowoczesnej technologii produkcji, wzmocnionej tradycją masarskiego rzemiosła. Wyroby cechuje atrakcyjny wygląd, aromat wędzenia oraz niepowtarzalny smak połączony z najwyższą jakością. Aktualnie specjalnością zakładu jest szeroki wachlarz wysokogatunkowych wędzoneki kiełbas, produkowanych z najszlachetniejszych gatunków mięsa wieprzowego, pochodzącego od sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych.

PRZETWÓRSTWO MIĘSNE „TED”
TADEUSZ SITARSKI
UL. Słowackiego 23
26-650 Przytyk
www.ted.com.pl

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content