finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Szkolenie on-line: Podstawy księgowości i sprawozdawczości finansowej dla  organizacji pozarządowych – kół gospodyń wiejskich

27.12.2022 | grudzien2022

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line (webinarze), którzy odbędzie się w dniu 29.12.2022 r. (czwarte) o godzinie 10.30 i poświęcone zostanie zagadnieniu „Podstawy księgowości i sprawozdawczości finansowej dla  organizacji pozarządowych i kół gospodyń wiejskich.  Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

 Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe zasady dotyczący prowadzenia księgowości, sposobu księgowania środków, jednolity plik kontrolny. Organizacje dowiedzą się o obowiązkach związanych z prowadzeniem księgowości, obowiązkach sprawozdawczych – w szczególności przy funkcjonowaniu kół gospodyń wiejskich.

 Spotkanie poprowadzi Pani Rafał Gierałtowski, od 20 lat zajmujący się tematyką funduszy europejskich i księżości, specjalista w zakresie pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila na adres: promocja@razemdlaradomki.pl ze zgłoszeniem o treści (Temat maila: Zgłoszenie – Podstawy księgowości i sprawozdawczości finansowej dla  organizacji pozarządowych – kół gospodyń wiejskich – w Treści podając imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej organizacji/instytucji). W odpowiedzi na maila zostanie do Państwa przesłany mail z linkiem do szkolenia on-line. Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.

 Szkolenie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki w ramach zadania publicznego pn. „Aktywne Mazowieckie NGOsy. Działania na rzecz aktywizacji, integracji i rozwoju organizacji pozarządowych” które dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

 

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content